Penzión * Adonai Slovakia    Banská Bystrica

TELEFÓN: ++421-48-4164989
MOBIL: ++421-905-642405
FAX: ++421-48-4164989
EMAIL: adonai@netmax.sk
rezervacie@penzionadonai.sk
WWW: www.penzionadonai.sk
www.nizketatry.sk/adonai/
GPS: N 48.711764°
E 19.139315°
ADRESA: Zvolenská cesta 17
974 01 Banská Bystrica


    Penzión sa nachádza v Banskej Bystrici asi 15 min. pešo od centra a ponúka možnosť kvalitného ubytovania. K penziónu sa ľahko dostanete autom a parkovanie Vám bezplatne poskytneme priamo pred objektom. Penzión* ADONAI SLOVAKIA sa nachádza na starej Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici a susedí s firmou TERRANOVA. V blízkosti sa taktiež nachádza obchodný dom Tesco a Baumax.

    Penzion * ADONAI SLOVAKIA ponúka príjemný a pohodlný pobyt v 5 jednolôžkových a 9 dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené samostatnou hygienickou bunkou so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatným WC a vstupnou chodbou. Izby sú vybavené telefónom.
    Zároveň poskytuje miestnosť pre 40 ľudí, ktorú je možné využiť na školenia, prednášky, semináre s možnosťou občerstvenia priamo v penzióne.

    Okolie ponúka rekreačné možnosti ako sú: turistika v okolí Nízkych Tatier, krytá plaváreň ale aj plážové kúpalisko, historické centrum v Banskej Bystrici, hvezdáreň... V zimnom období lyžovanie v oblasti Králiky, Selce, Donovaly, Krížna, Šachtičky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme, kontaktovať nás môžete ktorýmkoľvek zo spôsobov uvedených v kontaktoch.
    Z penziónu je možnosť dostať sa do centra mesta Banská Bystrica autobusovou dopravou - autobusová zastávka sa nachádza 170 metrov od penziónu a železničnou dopravou - železničná stanica Radvaň sa nachádza cca 400 m od penziónu. Z penziónu je možnosť dostať sa do centra aj prostredníctvom taxislužby.

Cenník:
    Jednolôžková izba: 23 €.
    Dvojlôžková izba: 38 € (obsadená jednou osobou).
    Dvojlôžková izba: 51 € (obsadená dvomi osobami).
    Poplatok za domáce zviera: 12 €.
    V cene ubytovania je zahrnuté DPH a daň za ubytovanie vo výške 1 € /osoba/deň.

    V prípade záujmu poskytujeme raňajky v cene 5 €.


webmaster