Chata Horec    Liptovské Revúce


MOBIL: ++421-907-687488
++421-907-239377
EMAIL: rezervaciehorec@centrum.sk
WWW: www.chata-horec.sk
www.nizketatry.sk/chata-horec/
GPS: N 48.908560°
E 19.165388°
ADRESA: 034 74 Liptovské Revúce 725

    Chata Horec sa nachádza v lesnatom prostredí dediny Liptovské Revúce situovanej na rozhraní dvoch národných parkov Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, v smere Ružomberok-Donovaly.
    Penzión leží v hornej časti dediny Liptovské Revúce, ktorá je situovaná v „srdci“ Dolného Liptova vo Veľkej Fatre. Priamo z našej chaty začína väčšina turistických trás do Veľkej Fatry.

    Ponúkame príjemné ubytovanie v chate s kapacitou 26 lôžok. Ubytovanie je v 2, 4 a 6-lôžkových izbách. V spolupráci s partnerskými ubytovacími zariadeniami radi ubytujeme prípadne aj väčší počet hostí, z organizačných dôvodov je to ale potrebné vopred nahlásiť.

Typy izieb:
    Typ SLOVENSKÁ IZBA - apartmánové ubytovanie v štýle liptovskej izby, samostatné WC a sprcha, TV, chladnička, mikrovlnná rúra a rádio (2 postele + 1 prístelka)
    Typ FAMILY - ubytovanie vhodné pre rodinu s deťmi, k dispozícií je chladnička a malý kuchynský kút, samostatné WC a sprcha, TV a rádio (4 postele + 1 prístelka)
    Typ STANDARD - ubytovanie vhodné pre deti, alebo väčšiu samostatnú skupinu, WC a sprcha sú spoločné na chodbe, k dispozícií je rádio (6 postelí)

    Izby typu STANDARD majú spoločné sociálne zariadenie na chodbe. Izba typu SLOVENSKÁ je vybavená v štýle starodávnej dedinskej izby typickej pre Liptovské Revúce. Izby typu FAMILY majú okrem vlastných sociálnych zariadení aj vlastné kuchynské kúty s možnosťou varenia jednoduchých jedál.
    Izby FAMILY a SLOVENSKÁ majú vlastné TV-prijímače a rádio s CD prehrávačom. Izby typu STANDARD môže využívať TV-prijímač, DVD rekordér prípadne rádio-minivežu v spoločenskej miestnosti. Na prízemí chaty je veľká plne zariadená spoločenská miestnosť s krbom, ktorá slúži aj ako jedáleň pre ubytovaných hostí.

    Večer možno stráviť opekaním či grilovaním v záhrade. Prípadne športovými aktivitami.
    Parkovisko pre autá, či autobusy sa nachádza vedľa objektu. Autobusová zastávka je vzdialená asi 100 m od objektu. Autobusové spojenie do Ružomberka je pravidelné.

    Súčasťou chaty je aj malá reštaurácia/pizzeria, ktorá poskytuje dostatočne priestorové zázemie aj pre prípadné rodinné oslavy. Tieto priestory sú k dispozícii aj pre verejnosť.
    Stravovanie našich hostí je zabezpečené formou polpenzie, ktorá však nie je podmienkou ubytovania. Naši hostia ubytovaní v izbách typu FAMILY si môžu jedlo pripraviť aj sami v kuchynských kútoch. Typologicky je kuchyňa prispôsobená nášmu prostrediu, varíme jedlá domáce a na požiadanie aj špeciality nášho regiónu.

    Pre turistov, ktorí ešte nepoznajú túto oblasť a chcú navštíviť najbližšie okolie, máme pripravené vypracované turistické trasy a cyklotrasy. Dovolenku si môžete spríjemniť v blízkom vodnom svete Gothal. Určite príďte. Budete spokojní.

Cenník /apartmán/noc:
    Apartmán: 60 €, 3 lôžka
    Family 1: 80 €, 4 lôžka
    Family 2: 80 € +10 €, 4+1 lôžka
    Standard ´4´: 60 €, 4 lôžka
    Standard ´5´: 90 €, 6 lôžok
    Standard ´6´: 60 €, 4 lôžka

    V cene ubytovania nie je zahrnutý miestny poplatok obci 0,33 € /noc.
    Cena za neobsadené lôžko 50%.
    Pri objednávke viac ako 15 ľudí 10% zľava z celkovej ceny ubytovania.
    Pes (cena za deň) 5 € /noc.
    Využitie športových potrieb, prípadne spoločenských hier zadarmo.

Cenník stravovania:
    Polopenzia: 12 € /dospelý, 9 € /dieťa
    Raňajky: 5 € /dospelý, 3 € /dieťa

    Ponúkame tiež ubytovanie v Chate Pohoda vo vzdialenosti 20 m od objektu.


webmaster