Hotel Barbora    Vyšná Boca


TELEFÓN: ++421-44-5209020
MOBIL: ++421-918-777279 recepcia
++421-918-777278 riaditeľ
FAX: ++421-44-5291256
EMAIL: hbarbora@hotelbarbora.sk
WWW: www.nizketatry.sk/hotelbarbora/
GPS: N 48.925763°
E 19.750108°
ADRESA: 032 34 Vyšná Boca 73

    Hotel Barbora sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier vo Vyšnej Boci, 1000 m n.m. Ubytovať sa je možné priamo v hoteli v dvojlôžkových, rodinných izbách a v apartmánoch s celkovou kapacitou 117 lôžok.
    K dovolenkovej pohode prispievajú elegantne zariadené spoločenské priestory - reštaurácia a denný PIZZA bar s kaviarňou. Chutná kuchyňa poskytuje možnosť celodenného stravovania, v ponuke je aj denné menu a pizza. Športoví nadšenci ocenia tenisový kurt.

    Hotel *** Barbora poskytuje zabezpečenie rekondičných, lyžiarskych, športových a detských pobytov, je vhodný pre firemné podujatia a školenia a taktiež pre individuálne pobyty. V zariadení je možné usporiadať oslavy, rauty, slávnostné večere podľa požiadaviek klienta s možnosťou zabezpečenia hudobnej produkcie.
    Atraktívnosť hotela znásobuje možnosť podnikať výlety a turistické vychádzky po okolí a v zimnom období bohaté možnosti zjazdového a bežeckého lyžovania, ktoré uspokoja aj najnáročnejších lyžiarov.
    Novou poskytovanou službou je kongresová miestnosť s celkovou kapacitou 60 miest a plným technickým vybavením. K dispozícii sú aj ďalšie školiace priestory.

Konferenčné priestory
    Pre firemné podujatia a školenia hotel ponúka viacero školiacich miestností a technické vybavenie so zaujímavými balíčkami služieb.

Relax centrum a športoviská
    Na regenaráciu síl a oddych slúži hotelové relaxačné centrum so suchou a parnou saunou, infrasaunou, beachcomberom, parafínovými zábalmi, elektroliečbou, biolampou a 11 druhmi ručných masáží.
    K dispozícii je tenisový kurt aj s nočným osvetlením, kolkáreň, stolný tenis, stolný futbal, biliard, šípky a mini fitness.

    V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza Ski centrum Bačova roveň s 3 vlekmi, denne upravovanými a zasnežovanými svahmi so všetkými stupňami obtiažnosti (1,45 km, 1,35 km, 160 m), ski bufetom, nočným lyžovaním (piatok - sobota alebo podľa záujmu), požičovňou a inštruktorom (na objednávku) a zabezpečenou zdravotnou službou.

    Ponúkame tiež ubytovanie v penzióne Barborka vo Vyšnej Boci.

Cenník ubytovania:

    Dieťa do 3,99 rokov zdarma - bez nároku na lôžko a stravu.
    Detská postieľka 5 € na noc.
    Domáce zviera (s platným očkovacím preukazom) 5 € na noc.
    Príplatok za neobsadené lôžko je vo výške 5 € na osobu a noc.
    Skupinové pobyty - na základe individuálnej dohody.
    Zamestnanci zmluvne dohodnutého odberateľa zľava z ubytovania podľa dohody.
    Daň z ubytovania (miestny poplatok) 1 € na osobu a deň.

Cenník stravovania:

    Raňajky formou bufetového stola sú podávané pri počte nad 5 osôb, do 5 osôb je výber z jedálneho lístka.
    Silvestrovský pobyt minimálne na 4 noci, Veľkonočný pobyt minimálne na 3 noci.

    Barbora Hotel is situated in Vyšná Boca in beautiful surroundings of the Low Tatras, 1000 m above the sea level. Accommodation is provided in two- and three-bedded rooms or in apartments.
    Overall hotel capacity is 117 beds, which includes 87 beds and 30 additional beds.

    Elegantly furnished lounges - restaurant and, day PIZZA bar with cafeteriamake guests feel comfortable while being on holiday. Restaurant providing all-day meals, fast food and pizza.

Relax centre and sport
    In the hotel Relax centre you can find following services:
    - Finnish sauna with small cooling swimming pool
    - Steamy box
    - Whirlpool
    - Paraffin packs
    - Electrotherapeutics
    - Inhalations
    - Biotron lamp
    - 11 types of massages

Hotel *** Barbora offers different possibilities to its guests to actively spent their leisure time:
    - tennis court with night lights
    - skittle alley with automatic put up of skittles
    - mini fitness
    - billiard
    - table football
    - table tennis
    - bike rental

Ski centre Bacova roven *** is situated in a very close vicinity of the Hotel *** Barbora. In the Ski centre the visitors will find 3 ski lifts. The skiing for everybody is secured by three slopes with ski tracks and all levels of difficulties.
    - Racing track - black with the length of 1,45 km
    - track for non-professionals - red with the length of 1,35 km
    - track for children - blue with the length of 160 m.

    Down hill tracks are daily adjusted and if needed, they are artificially snowed. On Fridays and Saturdays, but also according to the needs Ski resort offers evening skiing on the main track with the length of 1,35 km.
    Directly on the slope there is a Ski-buffet with fast food offering cold and hot beverages. At the hotel reception the visitors can order skiing instructor, ski equipment and outfit. The resort insures medical service.

    The Liptov region has become one of the most visited regions in Slovakia thanks to the beauty of the surrounding nature, the wide range of possibilities for summer and winter sports, numerous significant sights, architecture and preserved folklore. We are looking forward to your visit and wishing you a lot of wonderful experience.
    New service in the hotel is the congress room with capacity of 60 seats with full technical equiqment.


webmaster