Hotel Barbora    Vyšná Boca


TELEFÓN: ++421-44-5209020
MOBIL: ++421-918-777279
EMAIL: hbarbora@hotelbarbora.sk
WWW: www.nizketatry.sk/hotelbarbora/
GPS: N 48.925763°
E 19.750108°
ADRESA: 032 34 Vyšná Boca 73

    Hotel Barbora sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier vo Vyšnej Boci, 1000 m n.m. Ubytovať sa je možné priamo v hoteli v dvojlôžkových, rodinných izbách a v apartmánoch s celkovou kapacitou 108 lôžok.
    K dovolenkovej pohode prispievajú elegantne zariadené spoločenské priestory - reštaurácia a denný PIZZA bar s kaviarňou. Chutná kuchyňa poskytuje možnosť celodenného stravovania, v ponuke je aj denné menu a pizza. Športoví nadšenci ocenia tenisový kurt.

    Hotel *** Barbora poskytuje zabezpečenie rekondičných, lyžiarskych, športových a detských pobytov, je vhodný pre firemné podujatia a školenia a taktiež pre individuálne pobyty. V zariadení je možné usporiadať oslavy, rauty, slávnostné večere podľa požiadaviek klienta s možnosťou zabezpečenia hudobnej produkcie.
    Atraktívnosť hotela znásobuje možnosť podnikať výlety a turistické vychádzky po okolí a v zimnom období bohaté možnosti zjazdového a bežeckého lyžovania, ktoré uspokoja aj najnáročnejších lyžiarov.
    Novou poskytovanou službou je kongresová miestnosť s celkovou kapacitou 60 miest a plným technickým vybavením. Ponúkame tiež miestnosť bez technického vybavenia pre 130 osôb vhodnú na svadby, kary a rodinné oslavy.

Konferenčné priestory
    Pre firemné podujatia a školenia hotel ponúka viacero školiacich miestností a technické vybavenie so zaujímavými balíčkami služieb.

Relax centrum a športoviská
    Na regenaráciu síl a oddych slúži hotelové relaxačné centrum (fínska sauna, infra sauna, vírivka a masáže).
    K dispozícii je tenisový kurt, kolkáreň, stolný tenis, stolný futbal, biliard a šípky.

    V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza Ski centrum Bačova roveň s 3 vlekmi, denne upravovanými a zasnežovanými svahmi so všetkými stupňami obtiažnosti (1,45 km, 1,35 km, 160 m), ski bufetom, požičovňou, inštruktorom (na objednávku) a horskou službou.

    Ponúkame tiež ubytovanie v chate Barborka vo Vyšnej Boci.

Cenník ubytovania:
   
    Príplatok k ubytovaniu za neobsadené lôžko: 5 € / noc.
    Dieťa do 3,99 rokov zdarma - bez nároku na lôžko a stravu.
    Detská postieľka - 5 € na noc.
    Domáce zviera (s platným očkovacím preukazom) - 5 € na noc.
    Skupinové pobyty - na základe individuálnej dohody.
    Daň z ubytovania (miestny poplatok) - 1 € na osobu a deň.

    Barbora Hotel is situated in Vyšná Boca in beautiful surroundings of the Low Tatras, 1000 m above the sea level. Accommodation is provided in two- and three-bedded rooms or in apartments.
    Overall hotel capacity is 108 beds, which includes 78 beds and 30 additional beds.

    Elegantly furnished lounges - restaurant and, day PIZZA bar with cafeteriamake guests feel comfortable while being on holiday. Restaurant providing all-day meals, fast food and pizza.

Relax centre and sport
    In the hotel Relax centre you can find following services:
    - Finnish sauna
    - Whirlpool
    - massages

Hotel *** Barbora offers different possibilities to its guests to actively spent their leisure time:
    - tennis court
    - skittle alley with automatic put up of skittles
    - billiard
    - table football
    - table tennis

Ski centre Bacova roven *** is situated in a very close vicinity of the Hotel *** Barbora. In the Ski centre the visitors will find 3 ski lifts. The skiing for everybody is secured by three slopes with ski tracks and all levels of difficulties.
    - Racing track - black with the length of 1,45 km
    - track for non-professionals - red with the length of 1,35 km
    - track for children - blue with the length of 160 m.

    Down hill tracks are daily adjusted and if needed, they are artificially snowed. Directly on the slope there is a Ski-buffet with fast food offering cold and hot beverages. At the hotel reception the visitors can order skiing instructor, ski equipment and outfit. The resort insures mountain rescue service.

    The Liptov region has become one of the most visited regions in Slovakia thanks to the beauty of the surrounding nature, the wide range of possibilities for summer and winter sports, numerous significant sights, architecture and preserved folklore. We are looking forward to your visit and wishing you a lot of wonderful experience.
    New service in the hotel is the congress room with capacity of 60 seats with full technical equiqment. We also offer a room without technical equipment for 130 people suitable for weddings, diamonds and family celebrations.


webmaster