Hotel EUROPA    Liptovský Mikuláš


MOBIL: ++421-44-5528621
EMAIL: rezervacie@hoteleuropalm.sk
WWW: www.nizketatry.sk/hoteleuropalm/
GPS: N 49.085215°
E 19.610788°
ADRESA: Štúrova 808/15
031 01 Liptovský Mikuláš

    Komfortné ubytovanie priamo v centre Liptovského Mikuláša to je Hotel EUROPA. Zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel, miesto kde sa snúbi história so štýlom. Oddych v meste, múzeá a pamiatky dostupné príjemnou prechádzkou.
    Našou výhodou sú tiež chutné raňajky už v cene ubytovania, zaujímavé ceny, pobytové balíčky a bezplatné parkovisko priamo pri hoteli.

    Hotel EUROPA ponúka ubytovanie v 17 štýlovo zariadených izbách.
    K dispozícii je apartmán s prekrásnym výhľadom na mesto, dvojlôžkové izby, comfort izby s možnosťou až dvoch prísteliek, jednolôžkové izby a dvojlôžková izba + dve prístelky. Vybavenie izby zahŕňa televízor s plochou obrazovkou USB a DVD prehrávaním, telefónom, trezor. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, toaletou, zrkadlom, sušičom na vlasy. Na požiadanie Vám zapožičiame detskú postieľku zdarma.
    Všetky izby sú nefajčiarske a s bezplatným pripojením na internet.

    K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 80 miest.
    Vynikajúca kuchyňa a príjemné prostredie je základným predpokladom na zorganizovanie najrôznejších firemných a spoločenských akcií v hoteli EUROPA.
    Centrálna poloha hotela EUROPA ponúka podnikateľskej klientele optimálne východisko pre obchodné rokovanie, konferenciu, seminár, teambuilding a školenie.

    Cenník nájdete na www.hoteleuropalm.sk.

    Wygodne zakwaterowanie prosto w centrum Liptowskiego Mikulasza, to Hotel EUROPA. Odnowiony trójgwiazdkowy hotel, miejsce gdzie jest historia ze stylem w harmonii. Wypoczynek w mieście, muzea i pamiątki dostępne przyjemnym spacerem.

    Hotel EUROPA oferuje zakwaterowanie w 17 stylowo wyposażonych pokojach.
    Apartament z pięknym widokiem na miasto, dwuosobowe pokoje, comfort pokoje z możliwością aż dwóch dostawek, jednoosobowe pokoje albo dwuosobowy pokój + dwie dostawki. Wyposażenie pokoju zawiera telewizje z płaskim ekranem USB i DVD przegrywaniem, telefon, sejf. W łazience jest prysznic, WC, lustro, suszarka do włosów. Na zamówienie możemy zadarmo wypożyczyć łóżeczko dziecięce.
    We wszystkich pokojach jest zabronione palić i jest w nich możliwość darmowego połączenia do internetu.

    Restauracja może pomieścić 80 miejscami.
    Wspaniała kuchnia i przyjemne środowisko jest podstawowym założeniem do zorganizowania różnych firmowych i towarzyskich rozrywek w hotelu EUROPA.
    Centralna lokalizacja hotelu EUROPA oferuje biznesowej klienteli optymalny punkt wyjścia dla spotkań biznesowych, konferencji, seminarium, teambuilding i szkolenie.

    Dla szczegółowego cennika prosimy patrzeć na www.hoteleuropalm.sk.

    Hotel EUROPA offers comfortable accommodation in the center of Liptovsky Mikulas. Newly renovated, three-star hotel has a rich and fascinating history, while remaining modern and stylish. Ideally situated amongst some of the City´s major tourist attractions. Museums and historical monuments are within walking distance.

    Hotel EUROPA offers comfortable accommodation, in 17 charmingly decorated rooms, all with LCD television with built in USB and DVD player, telephone and private safe. Each bathroom includes shower, toilet, mirror and hairdryer. Baby Cots are available upon request free of charge.
    All rooms are non-smoking with free Wi-Fi internet access.

    You can experience the real gastronomic delight in a warm and welcoming atmosphere with hand-painted mural. The restaurant seats 80 guests.
    Hotel EUROPA offers excellent cuisine and pleasant environment for all kinds business or social events.
    Our convenient location in the city centre offers excellent solution for business meetings, events, conferences, workshops, team building and staff trainings.

    For detailed price list please look at www.hoteleuropalm.sk.


webmaster