Horský hotel Srdiečko ***    Bystrá dolina (Tále)


TELEFÓN: ++421-44-2901347
MOBIL: ++421-911-069728
EMAIL: reservation@hotelsrdiecko.sk
WWW: www.hotelsrdiecko.sk
www.nizketatry.sk/hotelsrdiecko/
GPS: N 48.923729°
E 19.602813°
ADRESA: Horná Lehota 112
977 01 Bystrá

    Horský hotel Srdiečko *** leží na južnej strane Chopku v nadmorskej výške 1 240 m.n.m. S otvoreným srdcom víta horský hotel svojich hostí už od roku 1958.
    Hotel Srdiečko je autom prístupný od obce Bystrá, kam sa dostanete od mesta Podbrezová ako aj od turistického centra Horehronia - z mesta Brezno.
    Počas zimy je hotel vyhľadávaným cieľom milovníkov zimných športov, nakoľko Hotel Srdiečko leží priamo pri lanovke aj zjazdovke lyžiarskeho strediska Chopok-Juh.
    V lete je Srdiečko obľúbeným východiskom mnohých turistických trás v Nízkych Tatrách ale aj k ďalším atrakciám Horehronia.

Ponúkame Vám nasledovné možnosti ubytovania:
    - dvojlôžková izba v štandardnom štýle
    - rodinná izba s klasickým horským pohodlím
    - priestranný apartmán pre väčší komfort
    - apartmán Srdiečko, ktorý poskytuje najvyšší štandard ubytovania

    Tradičná kuchyňa servírovaná s láskou a spojená s moderným prístupom nášho šéfkuchára vám zaručí neopakovateľný gurmánsky zážitok z každého sústa.
    Po chutnom obede si doprajte sladkú bodku v pýche nášho hotela - horskom Ski Lounge s výhľadom na Chopok.

    Podľahnite relaxu v našom novom wellness svete, kde vás okúzli krása prírodného interiéru a pokojná srdečná atmosféra. Naši hoteloví hostia majú vstup do nového wellness centra.
    V našom wellness svete nájdete vonkajšiu vírivku, parnú saunu, infra saunu, fínsku saunu, odpočiváreň, ochladzovacie sprchy, bohatú ponuku masáži a inovatívny koncept Tatry wellness elixír.

    Usporiadajte pre svojich zamestnancov školenie, seminár alebo rokovanie či kurz. Školenie s maximálnou kapacitou 100 osôb pre vás radi usporiadame v hotelovej reštaurácii.
    Horský Hotel Srdiečko ponúka ubytovanie aj pre skupiny, zabezpečí konferenčné služby a možnosť organizácie teambuildingových aktivít, ktoré vám rád „ušije na mieru“ náš skúsený outdoorový tím.

Cenník:
   
    Cena na izbu a noc s raňajkami pri obsadení izby 2 osobami.
    Cena nezahŕňa miestny poplatok.


webmaster