Penzión Pod lipami    Ivachnová


MOBIL: ++421-905-403057
WWW: www.nizketatry.sk/podlipami/
GPS: N 49.090453°
E 19.390579°
ADRESA: Lazy 1
034 83 Ivachnová

    Penzión Pod lipami sa nachádza 3 km od termálneho kúpaliska Bešeňová v obci Ivachnová, časť Lazy. Jeho okolie tvorí pozoruhodné prostredie prírodnej rezervácie Ivachnovský luh v národnom parku Nízke Tatry.
    Blízko objektu sú kúpele Lúčky, kde je Lúčanský vodopád. Kúpať sa dá v celoročne prevádzkovanom termálnom kúpalisku Bešeňová, či v aquaparku Tatralandia pri priehrade Liptovská Mara, kde je možnosť rybolovu a vodných športov.
    V lete je tu možnosť peších túr do Chočských vrchov na Veľký Choč a na Sliačske travertíny s minerálnou vodou.
    Objekt je vhodným východiskom na návštevu Demänovskej jaskyne slobody, Demänovskej ľadovej jaskyne a poznávanie historických pamiatok Liptova (skanzen liptovskej dediny v Pribyline, pamiatku UNESCO Vlkolínec, drevený artikulárny kostol vo Svätom Kríži a keltské sídlisko Havránok pri Liptovskej Mare).

    Izby sú dvoj a trojlôžkové s možnosťou prístelky. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, WC je samostatné.
    V areáli penziónu je reštaurácia s možnosťou stravovania a barom. Deti iste poteší veľké trávnaté ihrisko, pre hostí je tu posedenie pri grile. Návštevníci ocenia hlavne nerušené ticho v krásnej prírode areálu penziónu.
    Parkovanie je bezplatné pri objekte.

    Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne 8 € a mimo sezóny 6,70 €.


webmaster