Zemianska kúria Rudolf    Liptovský Ján


MOBIL: ++421-905-211772
++421-905-160900
EMAIL: urudolfa@gmail.com
WWW: www.urudolfa.sk
www.nizketatry.sk/urudolfa/
GPS: N 49.049095°
E 19.678037°
ADRESA: Starojánska 70
032 03 Liptovský Ján

    Zemianska kúria Rudolf je historická budova - kultúrna pamiatka, ktorá bola vybudovaná pre zemana Tomáša Szentivániho v roku 1738. V rokoch 2002-2004 bola rekonštruovaná a upravená na rodinný penzión, ktorý je situovaný na tichej pešej zóne Liptovského Jána, prednou záhradou oddelený od cesty.
    Za penziónom sa nachádza veľká parková záhrada, ktorá je prístupná len ubytovaným hosťom. Záhrada je vhodná na relax, odpočinok a bezpečnú hru detí. Je vybavená drevenými ležadlami a zátiším pre grilovanie. Jej súčasťou je detské ihrisko, kde sa nachádzajú rôzne atrakcie, ktoré zaujmú každé dieťa pri trávení voľného času.

    Izby v penzióne sú dvoj, troj, štvorlôžkové a 2 apartmány. Všetky majú vlastnú kúpeľňu a toalety.

    Pred vstupom do budovy ako súčasť ohradeného objektu sa nachádza privátne parkovisko, ktoré je bezplatné. V objekte je bez poplatku WiFi pripojenie na internet.

    Vlastná reštaurácia je otvorená od 7.00 do 23.00 hod. Je možnosť si objednať raňajky, alebo polpenziu. Jedlá sú pripravované výhradne z najlepších surovín od renomovaných dodávateľov. Všetky pripravované jedlá sú vždy čerstvé na ich prípravu sa používa najnovšia technológia a prísne sa dodržujú hygienické a technologické postupy. Na objednávku sa pripravujú aj jedlá pre celiatikov, alergikov, diétna a šetriaca strava.
    Neoddeliteľnou súčasťou komplexu penzionu je letná terasa a privátna vináreň umiestnená v suteréne budovy.

    Na poschodí sa nachádza profesionálna školiaca miestnosť vybavená prezentačnou technikou. V dobe hlavnej letnej sezóny pre deti organizujeme tématické workshopy, pre dospelých kurzy varenia, alebo dielne šikovných rúk, kultúrne podujatia.

    Počas pobytu môžete využiť náš rodinný wellness alebo masáže.

    V prípade záujmu pripravíme pre Vás turistický program, doporučíme cyklotrasy a adrenalínové aktivity v Nízkych alebo Vysokých Tatrách, rafting na Váhu, Belej alebo Dunajci.

    Cena ubytovania za osobu na noc od 13 €.
    Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
    Možnosť poskytnúť detskú postieľku.
    Deti do 12 rokov 9 € /noc.
    Pri dlhších pobytoch možnosť dojednania ceny.


webmaster