Villa Victoria    Liptovský Ján


MOBIL: ++421-903-238669
++421-905-105366
EMAIL: info@villavictoria.sk
WWW: www.nizketatry.sk/villavictoria/
GPS: N 49.045418°
E 19.674615°
ADRESA: Fraňa Kráľa 492
032 03 Liptovský Ján

    Villa je situovaná na okraji obce Liptovský Ján. V areáli objektu sa nachádza: detské ihrisko (pieskovisko, hojdačka, trampolína, šmýkačka), príjemné posedenie vo dvore. Parkovanie v uzamykateľnom dvore.
    Liptovský Ján leží 7 km od Liptovského Mikuláša po diaľnici D1 smerom na Poprad. Obec sa rozpriestiera medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami v Jánskej doline.

Informácie o okolí ...
    V letnom období je možnosť kúpania sa v tunajšom termálnom kúpalisku. Voda v ňom blahodárne pôsobí na liečbu pohybového ústrojenstva a kožných chorôb. Krásna okolitá príroda umožňuje turistické prechádzky po Jánskej doline a jej okolí. V nepriaznivom počasí sa dá využiť krytá plaváreň s termálnou vodou v hoteli Máj alebo v iných ubytovacích zariadeniach. Okolité lesy sú vhodné v jeseni na hubárčenie. Pre milovníkov rybolovu je k dispozícii vodná nádrž Liptovská Mara, ktorá je vzdialená 7 km a rieka Čierny Váh s množstvom rýb.
    Milovníkom adrenalínových športov zabezpečíme rafting na rieke Váh.
    Odporúčame návštevu termálnych kúpalísk: Bešeňová (20 km), Aquapark Tatralandia (10 km), Vrbov (50 km).
    Demänovská dolina: Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa.
    V zime je v prevádzke lyžiarske stredisko Javorovica v Liptovskom Jáne, ktoré je aj umelo zasnežované ak je nedostatok snehu. K dispozícii sú 3 vleky. Zjazdovka dlhá 900 m. Detská lyžiarska škola, snowboardová škola, pozičovňa lyží pod svahom. Upravené bežecké lyžiarske trate.
    Odporúčame navštíviť: lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry (20 km) a Malinô brdo Ružomberok (30 km) a množstvo iných lyžiarskych stredísk v blízkom okolí.

    Villa je situovaná na okraji obce, s veľkým trávnikom: posedenie, ohnisko, detské ihrisko (pieskovisko, šmýkačka). Máme MINIZOO s poníkom, kozičkami, ovečkami, zajačikmi, psíkmi a mačičkou.
    Parkovisko je vo dvore uzatvorené.
    V letných mesiacoch prevádzkujeme Letnú terasu s reštauráciou.

Zloženie izieb:
    2-izbový apartmán pre 4-5 osôb s kuchynkou
    2 izby - dvojlôžkové
    3 izby - trojlôžkové
    2 izby - štvorlôžkové
    U každého druhu izby je možnosť prístelky.

Vybavenie izieb:
    Každá izba je štandartne vybavená samostatnou kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom. Na každej izbe je TV s digitálnym satelitom a ústredným kúrením. Vo ville je možnosť individuálnej prípravy stravy v kuchynke s kompletným vybavením: plynový sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, kávovar, mikrovlnka. Na konzumáciu individuálne pripravených jedál je k dispozícii jedáleň. V prípade záujmu je možnosť si objednať polpenziu po dohode.
    V priestoroch villy je tiež veľká spoločenská miestnosť s krbom (cca 30 osôb). V spoločenskej miestnosti je detský kutik s množstvom hračiek a detská stolička. Miestnosť je určená na trávenie voľných chvíľ: relax, zábavu, spoločenské hry. Je vhodná aj na usporadúvanie spoločenských akcií (rodinné oslavy, firemné akcie, školenia, kurzy, ...).
    V zariadení je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Cenník ubytovania:
    Leto a zima: dospelý 13 €, dieťa do 13 rokov 10 €.
    Mimo sezóna: dospelý 12 €, dieťa do 13 rokov 10 €.
    Apartmán: 60 €.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na samostatné lôžko zdarma.

Cenník stravovania:
    raňajky - dospelá osoba 4 €, dieťa 2 €
    polpenzia - dospelá osoba 9 €, dieťa 5 €
    plná penzia - dospelá osoba 12 €, dieťa 8 €

    The Liptovský Ján is situated into beautiful countryside of Low- Tatra National park. Lovely enviromental scenery allowed turistic walking on Jánska valley and his community.
    Penzion "Villa Victoria" is situated on periphery of Liptovsky Jan village and located with the big grass-plot ,sitting place,fireplace, childern's playground with slide and sandbox. Certainty is also locking parking place in our locality.
    We are looking forward to your visit and wish you a very pleasant stay in penzion Villa Victoria.
    Familly Garabáš.

Surroundings ...
    The environs of Liptovský Ján which is inseparable part of Low and High Tatra mountains where you can spend memorable time and rest also on some of following opportunities.
    The swimming pool with natural-thermal water is only 300 m away from penzion Villa Victoria and it's opened during all- season. This water has beneficial influence to motional system and dermal illnesses.
    For fishing lovers is disposition water reservoir "Liptovska Mara", which is 10 km from Liptovský Ján away to direction Liptovský Mikuláš. Also you can visit the bigest Aquapark in central Europe "Tatralandia" with 21 tobogans, 9 pools and many other atractions. It's only 10 km from Liptovský Ján.
    Interesting view are two caves in Demanovska valley and quantity of interesting places in near ban.
    During winter time is in operation Ski centre "Javorovica" with tree Ski lifts for various requirement of skiers. This Ski centre provide technical snow equipment in case of no suitable nature snow conditions and also Ski&snowboard school, rental Ski and running tracks. The well-known Ski center "Jasná" is approximately 20 km away and provide many other variants for sport, relax and rest.

Accommodation types:
    two rooms apartment for 4-5 people with a kitchen
    double rooms 2x
    thee bed rooms 3x
    four bed room 2x
    For all rooms are possibilty of one extra bed more.

    Standard of every rooms offers pleasant comfort and come equipped own bathroom with shower, toilet and TV-sat. The some of rooms have their own balcony. The kitchen provides completion accessories like cooking-range, ferfigerator, coffemaker, microwave owen and dining hall. Also in this complex is on disposition the Keeping-room with heard-stone where is possible to sitting and relaxing during evenings with ability and ppreparation of familly celebrations, company meetings, trainning, etc ...

Pricelist:
    Summer and winter: adults 13 €, children to 13 years 10 €.
    Out of season: adults 12 €, children to 13 years 10 €.
    Apartment: 60 €.

    Willa usytuowana jest na skraju miejscowości, z dużym ogrodem: miejsce do siedzenia przy ognisku, plac zabaw (piaskownica, zjeżdżalnia). Parking zamknięty na terenie obiektu.
    Miejscowość Liptovský Ján jest oddalona od miasta Liptovský Mikuláš o 7 km jadąc autostradą D1 w kierunku miasta Poprad. Położona jest między Wysokimi a Niskimi Tarami, w dolinie Janskiej.
    Serdecznie zapraszamy ! Jesteśmy zadowoleni, że wybrali Państwo właśnie nasz ośrodek!
    Milan, Janetta i Victoria GARABAŠ

O nas, informacje o okolicy ...
    Willa Viktoria usytuowana jest na skraju miejscowości Liptowski Jan. Na terenie obiektu znajduje się: plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalnią, miejscem do siedzenia. Parking zamknięty na terenie obiektu.
    Miejscowość Liptowski Jan oddalona jest 9 km od miasta Liptowski Mikułasz., jadąc autostradą D1 w kierunku miasta Poprad. Położona między Tatrami Wysokimi a Tatrami Niskimi w dolinie Jańskiej.
    W sezonie letnim możliwość kąpania się w tutejszym termalnym kąpielisku. Woda pomaga w leczeniu narządów ruchu i chorób skóry. Piękno otaczającego środowiska umożliwia spacery do doliny Jańskiej i jej okolic. Przy niesprzyjającej pogodzie można wykorzystać kryty basen z wodą termalną w hotelu Maj. Sąsiednie lasy na jesień stają się rajem dla zbieraczy grzybów. Dla miłośników rybołówstwa jest do dyspozycji zbiornik wodny Liptowska Mara (oddalony 7 km) i również rzeka Čierny Váh z mnóstwem ryb.
    Polecamy Państwu odwiedzić termalne kąpieliska: Beszeniowa (Bešeňová) 20 km, Aquapark Tatralandia 10 km, Wierzbów (Vrbov) 50 km.
    Demänovská dolina: Jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa.
    W sezonie zimowym do Państwa dyspozycji jest ośrodek narciarski Jaworowica w Liptowskim Janie, sztucznie naśnieżony w przypadku braku naturalnego śniegu. Do dyspozycji są 3 wyciągi. Długość trasy zjazdowej - 900 m. Szkółka narciarska dla dzieci, szkółka snowboardingu, wypożyczalnia nart. Dobrze przygotowanie trasy biegowe.
    Polecamy odwiedzić: Ośrodek narciarski Jasna Tatry Niskie oddalony (20 km), Ośrodek narciarski Malino Brdo w Rużomberku oddalony (30 km). Polecamy również mnóstwo innych ośrodków narciarskich w okolicy.

Pokoje:
    2-pokojowy apartament dla 4-5 osób z kuchnią
    2 pokoje - 2 osobowe
    3 pokoje - 3 osobowe
    2 pokoje - 4 osobowe
    W każdym pokoju możliwość dostawienia łóżka.

Wyposażenie pokoi:
    Każdy pokój jest standardowo wyposażony w łazienkę z natryskiem i WC. W każdym z pokoi znajduje się TV cyfrowa i ogrzewanie centralne. Dla osób, które samodzielnie chcą przygotowywać sobie posiłki jest do dyspozycji aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem: kuchenka gazowa, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy, lodówka, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa. Do dyspozycji jest również jadalnia. Możliwość zamówienia wyżywienia: śniadanie + kolacja. W obiekcie znajduje się duży pokój dzienny z kominkiem (ilość miejsc - 30). W pokoju przyjemnie można spędzić wolny czas: relaks, zabawa, gry towarzyskie. Idealnie nadaje się do organizacji różnych imprez towarzyskich (rodzinnych, firmowych, szkoleń, kursów itp.).

    Willa Victoria usytuowana jest na skraju miejscowości, z dużym trawnikiem: miejsce do siedzenia przy ognisku, plac zabaw (piaskownica, zjeżdżalnia). Parking zamknięty na terenie obiektu.

Cennik zakwaterowania:
    Leto i zima: osoba dorosła 13 €, dziecko do 13 lat 10 €.
    Poza sezonem: osoba dorosła 12 €, dziecko do 13 lat 10 €.
    Apartament: 60 €.
    Dziecko do lat 3 bez własnego łóżka - bezpłatnie.


webmaster