Penzión Alžbeta    Demänová


MOBIL: ++421-903-504547
++421-903-537204
EMAIL: simekml@bodice.sk
WWW: www.penzion-alzbeta.sk
www.nizketatry.sk/alzbeta/
GPS: N 49.062901°
E 19.584621°
ADRESA: Dlžiny 480
031 01 Demänová

    Novopostavený penzión Alžbeta sa nachádza na začiatku obce Demänová, ktorá je vstupnou bránou do Demänovskej doliny - Nízkych Tatier. Nádherná príroda a jaskynné útvary poskytujú ideálne podmienky pre letnú turistiku a zimné športy. V stredisku Nízkych Tatier - Jasnej (8 km) nájdete upravené lyžiarske trate vhodné pre všetky skupiny lyžiarov. V letnom období krása Tatier láka predovšetkým milovníkov turistiky. Celoročné kúpanie poskytuje termálne kúpalisko Bešeňová (15 km) a Aquapark Tatralandia (7 km) s množstvom tobogánov, Westernovým mestečkom a inými atrakciami, čo uvítajú najmä deti. Asi 3 km od penziónu je počas letných mesiacov v prevázke bobová dráha.
    Vyznávačom vodných športov ako aj rybárom je k dispozícii vodná nádrž Liptovská Mara s rozlohou 22 km2 , ktorá je ideálnym miestom nielen na aktívny, ale aj pasívny oddych. Okrem športového vyžitia je tu možnosť návštevy mnohých kultúrnych a historických pamiatok, ako aj nákupov a nočnej zábavy. Pokiaľ hladáte kľud a príjemné prostredie, veríme, že u nás strávená dovolenka s výhodnou polohou penziónu Vám toto všetko poskytne. Tešíme sa na vašu návštevu.

O NÁS
    Našim hosťom ponúkame ubytovanie v 10 komfortne zariadených izbách rôznej veľkosti s kapacitou 37 lôžok. Sú útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja, nakoľko u nás vládne rodinná atmosféra.
    Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, chladničku, TV-SAT s možnosťou bezplatného pripojenia na internet. Penzión má vlastné parkovisko s kamerovým systémom.

ROZLOŽENIE IZIEB:
    4x 2 lôžková
    1x 2 lôžková + 2 prístelky
    1x Apartmán max 4 osoby
    2x Apartmán max 5 osôb
    1x Apartmán max 5 osôb + kuchynka
    1x Apartmán max 6 osôb + kuchynka

    Spolu je 10 izieb s maximálnou kapacitou 35 osôb.

SLUŽBY
    Návštevníkom je k dispozícii miniwellness so suchou a parnou saunou a relaxačnou časťou s ezoterickou hudbou, bar, v letných mesiacoch s terasou, vonkajší vyhrievaný bazén.
    Pripravujeme v penzióne otvorenie reštaurácie, detského ihriska ako aj pekne upravenú rozľahlú záhradu s možnosťou grilovania.

Cenník:
   
    - platí sa len v hotovosti a v eurách
    - v cene nie je zahrnutý rekreačný poplatok 1 € /osoba /deň (deti do 10 rokov neplatia)
    - deti do 3 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zadarmo
    - domáci miláčikova sú možní len po dohode za poplatok 5 € /deň
    - v prípade rezervácie na 1 noc účtujeme príplatok 5 € /osoba

    Nowo-wybudowany pensjonat Alzbeta znajduje się na początku Demanowej, która jest wstępną brama do Demanowskiej Doliny w Niskich Tatrach. Przepiękna przyroda i znane jaskinie przyciągają turystów zarówno latem jak i zima. W centrum zimowego i letniego ruchu turystycznego - w Jasnej (8 km) znajdują się narciarskie tracie o rożnych skalach trudności. Latem naturalne piękno Tatr przyciąga przede wszystkim entuzjastów turystyki. Termalne baseny w Besenovej i Aquapark Tatralandia z mnóstwem zjeżdżalni, miasteczkiem kowbojskim i innymi atrakcjami oferują całoroczna możliwość zabawy i odpoczynku. Około 3 km od pensjonatu znajduje się letni tor saneczkowy.
    Miłośników wodnych sportów i wędkarstwa zapraszamy nad Liptowska Mare rozciągającą się na przestrzeni 22 km - idealne miejsce spędzić czas aktywnie albo troszkę poleniuchować przy wodzie. Oprócz wspomnianych atrakcji, okolica jest bogata na kulturalne i historyczne miejsca, sklepy czy wieczorne zabawy. Jeżeli szukacie spokoju i przyjemnego odpoczynku, wierzymy, ze wczasy spędzone w naszym pensjonacie będą należeć do udanych. Cieszymy się na Pańskie odwiedziny.

ZAKWATEROVANIE
    Naszym gościa oferujemy zakwaterowanie w 10 komfortowo wyposażonych pokojach rożnej wielkości z całkowitą ilością 37 miejsc noclegowych.
    Wszystkie pokoje są przytulne i oferują dostateczna ilość spokoju i komfortu w rodzinnej atmosferze naszego pensjonatu. Każdy pokój ma własny węzeł sanitarny, lodówkę, telewizje satelitarna z możliwością bezpłatnego dostępu do internetu. Pensjonat ma własny parking z systemem kamerowym.

ROZPIS POKOI:
    4x 2-łóżkowy
    1x 2-łóżkowy + 2 dostawki
    1x apartament max. 4-osobowy
    2x apartament max. 5-osobowy
    1x apartament max. 5-sosnowy z aneksem kuchennym
    1x apartament max. 6-osobowy z aneksem kuchennym

    Razem: 10 pokoi z max. ilością 35 miejsc noclegowych.

USLUGI
    Gościa oferujemy wellness centrum z sucha i parna sauna, bar z tarasem (w letnich miesiącach), zewnętrzny ogrzewany basen.
    Przygotowujemy otwarcie restauracji, placu zabaw dla dzieci i rozległego ogrodu z gorylem.


webmaster