Apartmán Tále    Bystrá dolina (Tále)


MOBIL: ++421-910-717088
EMAIL: peter.uram-hriso@sk.ey.com
WWW: www.nizketatry.sk/apartmantale/
GPS: N 48.858856°
E 19.604341°
ADRESA: Tále
977 01 Bystrá 244

    Apartmán Tále sa nachádza na južnej strane Nízkých Tatier v rekreačnej oblasti Tále. Oblasť je známa viacerými možnosťami trávenia voľného času v zimnej sezóne (lyžiarske strediská Tále, Chopok-Juh, Mýto pod Ďumbierom, Čertovica, ...) ako aj v letnej sezóne možnosti turistiky (južná časť Nízkych Tatier, ľahšie turistické trasy - Tále-Krpáčovo, Mýto pod Ďumbierom, Bystrá-Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov), ale aj golf, jazdenie na koni, cykloturistika, plávanie a návšteva Čiernohronskej železnice.
    Apartmán sa nachádza v úplne novom apartmánovom dome, ktorý je ukrytý v časti pôvabnej Bystrianskej doliny, na brehu horskeho potoka Bystrianka, a je obklopený hustými ihličnatými lesmi. Apartmán je určený pre ľudí všetkých vekových kategórií, ktorý hľadajú športové vyžitie a zábavu, dobrodružné výlety do hôr alebo relax v tichom a kľudnom prostredí.

    Náš apartmán sa nachádza na prízemí, je vyššieho štandardu, kompletne zariadený a ponúka skvelú alternatívu k pobytu v hoteli, pretože poskytuje väčší priestor a súkromie za podstatne nižšiu cenu.

Popis objektu (2 lôžka + 2 prístelky):
    - spálňa (2 lôžka)
    - obývacia miestnosť s LCD TV spojená s kuchyňou (2 lôžka)
    - plne vybavená kuchyňa
    - vlastné sociálne zariadenie (rohová vaňa, umývadlo, WC)
    - elektrické a podlahové kúrenie
    - terasa s posedením
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - bezplatné parkovanie v garáži (1 auto) a vonkajšie kryté parkovacie miesto (1 auto)
    - recepcia
    - celoročná prevádzka

    Možnosť si vychutnať vína od popredných slovenských výrobcov ocenené na roznych domácich aj zahraničných výstavách priamo v apartmáne za bezkonkurenčné ceny.

    Apartmán je nefajčiarsky, k fajčeniu môže poslúžiť vonkajšia terasa. Zvieratá nie sú povolené.

    A kiadó apartman egy újonnan épült apartmanházban található, a csodálatos besztercei völgyben, a Bystrianka hegyi patak partján, sűrű tűlevelű fenyőerdők közelében.
    Az apartman minden korosztálynak alkalmas, akik az alábbiakat keresik sport és kikapcsolódás, hegyi kalandtúrák, nyugodt környezetben való pihenés.

    Az apartman magasabb színvonalat képvisel, a földszinten helyezkedik el, s teljes felszerelésével akár egy szállodai ellátást felülmúló kényelmet biztosít, azaz lényegesen alacsonyabb áron nagyobb térrel és privát atmoszférával rendelkezik.

Az appartman bemutatása:
    - egy hálószoba
    - nappali és nappalival egybekötött konyha
    - kerékpárra vagy egyéb sporteszközre
    - erdőre néző terasz
    - teljeskörűen felszerelt konyha
    - plazma TV
    - 1 parkolóhely a zárt garázsban és 1 kinti fedett parkolóhely

    Egyedülálló lehetőség borkóstoláshoz a legjobb szlovák díjnyertes bortermelők boraiból (belföldön és külföldön egyaránt), közvetelenül az apartman területén, verhetetlen árakért.

    Az apartman nem dohányzó, a dohányzás csak a teraszon megengedett. Állatot bevinni az apartmanba tilos.


webmaster