Apartmány ADA    Liptovský Trnovec


MOBIL: ++421-905-500876
SKYPE: miroslavzachar
EMAIL: mara@mara.sk
WWW: www.nizketatry.sk/apartmanyada/
GPS: N 49.120740°
E 19.548521°
ADRESA: 032 22 Liptovský Trnovec 268

    Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA s podlahovým kúrením v tichej časti obce Liptovský Trnovec. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, skupiny a ľudí hľadajúcich oddych, pohodu a relax.
    Apartmány sú vzdialené iba 500 metrov od priehrady Liptovská Mara, 1500 metrov od celoročne otvoreného termálneho aquaparku Tatralandia a 5 km od mesta Liptovský Mikuláš. Neďaleko sa nachádza najväčšie slovenské lyžiarske centrum a stredisko Demänovská dolina-Jasná - Chopok. Okolie ponúka veľa možností turistiky, plávania, lyžovania a veľa iných atrakcií.

    Apartmánový dvojposchodový dom ADA sa skladá zo štyroch apartmánov (dvoch veľkých dvojizbových a dvoch malých jednoizbových pre maximálne 16 osôb). Na každom poschodí je jeden veľký apartmán (46 m2) a jeden malý apartmán (31 m2), každý so samostatným vchodom.
    Každý apartmán má kompletne zariadenú a vybavenú kuchynku s kuchynským náradím, elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, rádiom s CD prehrávačom a jedálenským stolom. Všetky apartmány majú samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom. Hosťom je k dispozícii TV-SAT, DVD prehrávač a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

    Pri objekte sa nachádza veľká záhrada so záhradným altánkom s posedením, kozubom, grilom, záhradnou hojdačkou, trampolínou a pieskoviskom. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

Cenník:
   
    Deti bez nároku na lôžko ZDARMA.
    Ceny sú uvedené na 7 a viac nocí.
    1 noc +100%
    2 noci +50%
    3 noci +30%
    4-5 nocí +20%
    ZĽAVA 10 % v prípade 14 a viac nocí.


webmaster