Apartmány Centrum    Pavčina Lehota


MOBIL: ++421-903-219299
EMAIL: centrum@rekreas.sk
WWW: www.nizketatry.sk/apartmanycentrum/
GPS: N 49.034689°
E 19.563061°
ADRESA: 031 01 Pavčina Lehota 75

    Apartmány majú polohu na začiatku Demänovskej doliny v tichej a slnečnej malej podhorskej obci Pavčina Lehota s nadmorskou výškou 700 m.n.m.. Objekt je celoročne dostupný, po udržiavanej asfaltovej ceste, v zime bez snehových reťazí.
    Od nás máte blízko ku všetkým zaujímavostiam a atrakciám, ktorých je v regióne Liptov neúrekom. Každý si tu nájde to svoje a zaručene sa nebude nudiť. Turisti môžu vyraziť na túry priamo z apartmánu, v pešej dostupnosti sú aj jaskyne, Demänovská ľadová jaskyňa je vzdialená len 2 km a Demänovská jaskyňa slobody 5 km.

    Celková kapacita objektu je 23 osôb (16 lôžok a 7 prísteliek). Ponúkame útulne zariadené apartmány a štúdiá, vybavené vlastnou, plne vybavenou kuchynkou, toaletou, sprchou a TV-SAT.
    Na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom, TV-SAT, barom, biliardom, kde sa podávajú raňajky, prípadne kompletný servis pre akcie na základe dohody.

    Využívať môžete rozľahlú záhradu, veľký záhradný altánok s krbom, ale aj menšie posedenia s ohniskom a grilom (1 km sú na predaj živé pstruhy a na grile chutia výborne).
    Deti iste ocenia hojdačky a šmýkačky, trampolínu, detský bazén i pieskovisko ako aj dostatok priestoru na sieťku pre bedminton, bránky na futbal a iné hry. Požičiame Vám loptu, bedmintonové rakety, petang, šarkany, nájde sa aj bicykel a iné športové a spoločenské hry.
    Parkovanie je na uzamykateľnom parkovisku priamo pri objekte.

    Potraviny 50 m. Autobus 50 m. Vlak 2,5 km. Reštaurácia s možnosťou stravovania 500 m. Lyžiarsky vlek 800 m.

    Overte si voľný termín a cenu ubytovania na centrum@rekreas.sk.


webmaster