Malebná drevenica    Liptovské Sliače


MOBIL: ++421-911-263272
EMAIL: ondrasikova.lenka@gmail.com
WWW: www.drevenica-liptov.webnode.sk
www.nizketatry.sk/drevenica/
GPS: N 49.070414°
E 19.386029°
ADRESA: Záhumnie 273
034 84 Liptovské Sliače

    Chalupa Malebná drevenica sa nachádza v podhorskej obci Liptovské Sliače v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová (5 km) a lyžiarskeho strediska Skipark Ružomberok (5 km). V lete je možné podnikať túry do Chočských vrchov (Prosiecka a Kvačianska dolina, Veľký Choč), Nízkych Tatier (Chopok, Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa), na termálne kúpaliská Liptovský Ján a Aquapark Tatralandia a vodnú nádrž Liptovská Mara.
    V zime je možné lyžovať v lyžiarskych strediskách Skipark Ružomberok (8 km), Donovaly a Demänovská dolina-Jasná. V blízkosti obce sa tiež nachádza množstvo lyžiarskych svahov pre začiatočníkov a menej náročných lyžiarov.
    Objekt je vhodným východiskom za poznávaním historických pamiatok Liptova a Oravy (pamiatka UNESCO Vlkolínec, Oravský hrad, Múzeum liptovskej dediny v Pribyline, skanzen Oravskej dediny Zuberec) a do Vysokých Tatier.

    Naša drevenica sa nachádza na tichej bočnej ulici, v samostatnom objekte ktorý má na prízemí spoločenskú miestnosť s televízorom, rádiom, CD prehrávačom, DVD prehrávačom, sedacou súpravou a krbovými kachľami s rozvodmi do všetkých izieb. Je prepojená s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená na vysokej úrovni - kuchynským stolom, linkou, chladničkou a malou mrazničkou, sporákom (elektrina+plyn), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom (hrnce, taniere, príbory, poháre).
    Na prízemí je aj samostatné WC s umývadlom a samostatná kúpeľňa, kde je vstavané umývadlo so sprchovacím kútom.
    Na poschodí sú 4 izby. V každej izbe sú 2 lôžka, nočné stolíky, nočné lampy a šatník. V jednej izbe je detská postieľka. V dvoch väčších izbách je možnosť prístelky na nafukovacích posteliach - len pre deti do 5 rokov. Na poschodí je tiež kúpeľňa s masážnym sprchovacím kútom, WC a umývadlom.
    Hore na chodbe je aj detský kútik s hračkami.

    Pre dlhé chvíle, v lete zlé počasie a pre spestrenie pobytu sme pre vás v podpivničenej časti našej drevenice pripravili posedenie s biliardovým stolom, kalčetom, rôznymi druhmi kariet a hlavolamami z dreva. Pre deti máme Človeče nehnevaj sa a iné hry.

    Za drevenicou je prekrytá terasa s krásnym dreveným posedením, grilom a ohniskom na opečenie a uvarenie gulášu.
    Pre deti je vytvorené pieskovisko, preliezky a hojdačka.

    V prípade záujmu vám môžme zaobstarať korbáčiky, ovčí syr, parenice, či uvariť bryndzové halušky.

Cenník:
   


webmaster