Privat Gežík    Trstené


TELEFÓN: ++421-44-5596961
MOBIL: ++421-907-361947
EMAIL: gezikova.zuzana@gmail.com
WWW: www.nizketatry.sk/gezik/
GPS: N 49.109852°
E 19.617972°
ADRESA: 032 21 Trstené 99

    Privat Gežík sa nachádza v obci Trstené v podhorí Západných Tatier, neďaleko termálneho kúpaliska Aquapark Tatralandia (3 km) a mesta Liptovský Mikuláš (4 km). V lete je možné podnikať vysokohorské túry v Západných Tatrách, Chočských vrchoch a Nízkych Tatrách. Ďalej je možné navštíviť termálne kúpaliská Bešeňová, Liptovský Ján, priehradu Liptovská Mara a Demänovskú dolinu (Chopok, Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa).
    V zime je možné lyžovať v lyžiarskych strediskách Chopok-Jasná, Liptovský Mikuláš-Podbreziny, Závažná Poruba a Liptovský Ján.
    Objekt je vhodným východiskom na výlety do Roháčov a na návštevu historických pamiatok Liptova a Oravy (Svätý Kríž, pamiatka UNESCO Vlkolínec, skanzen v Pribyline a v Habovke).

Popis objektu (12 lôžok + 1 prístelka):
    - 1 samostatná izba s osobitným vchodom, krbom, balkónom, kuchynským kútom (elektrický varič, rýchlovarný čajník, chladnička, hrnčeky, taniere a riady). Je tam vlastné sociálne zariadenie (umývadlo, WC, sprchovací kút, boiler). Izba je pre 4 osoby. K samostatnej izbe s krbom je ešte k dispozícii spálňa s 3 lôžkami + prístelka.

    - v záhrade sa nachádza drevená chatka, v ktorej sú 2 samostatné izby s vlastným vchodom (v prípade jednej rodiny je možné prechádzať medzi izbami cez kúpeľňu). Každá izba má svoj vlastný kuchynský kútik s vybavením na varenie a svoje vlastné WC. Sprcha je spoločná pre obidve izby. Prvá izba má 2 lôžka a druhá izba má 3 lôžka.

    - záhradný altánok s ohniskom a grilom, záhradnou hojdačkou a v lete bazénom s priemerom 3,7 m
    - bezplatné parkovanie v uzavretom dvore
    - celoročná prevádzka
    - pri private je futbalové ihrisko
    - 1 km od privatu je equišport (kone) a požičovňa štvorkoliek

    Priamo z domu je pekný ničím nerušený výhľad na panorámu Nízkych a Západných Tatier. Dom je posledný na okraji obce a vhodný pre rodiny s deťmi vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

    Cena ubytovania za osobu na noc v lete je 9,50 €, v zime 10 € a mimo sezóny dohodou.


webmaster