Wellness Hotel Chopok ****    Demänovská dolina (Jasná)


TELEFÓN: ++421-44-5591490
++421-44-5591488
MOBIL: ++421-911-611386
++421-917-394510
FAX: ++421-44-5591486
EMAIL: rezervacie@hotelchopok.sk
WWW: www.hotelchopok.sk
www.nizketatry.sk/hotelchopok/
GPS: N 49.019198°
E 19.576655°
ADRESA: Demänovská Dolina 20
031 01 Liptovský Mikuláš

    Víta Vás Wellness Hotel Chopok **** - obľúbený a vyhľadávaný wellness hotel pre ubytovanie na Slovensku v Nízkych Tatrách, ktorý bol v rebríčku hodnotenia Trend Top hotely a reštaurácie pre rok 2012 ohodnotený ako najlepší 4* hotel na Slovensku a zároveň získal 1. miesto i v kategórii "Hotely vhodné pre rodiny s deťmi".

    Wellness hotel poskytuje ubytovanie v stredisku Jasná v 65 priestranných hotelových izbách kategórie Štandard, De Lux a rodinné izby Plesnivec a Chopok. Celková kapacita wellness hotela je 154 pevných lôžok a 65 prísteliek, ktoré poskytujú pohodlné ubytovanie v Tatrách a súkromie každému hosťovi.

Vybavenie izieb:
    - Minibar
    - Trezor
    - Zabudovaný sušič na vlasy
    - Balkón
    - LCD TV
    - Satelitné pripojenie
    - Telefón
    - Internetové pripojenie
    - Kávový a čajový servis
    - Župan, papučky

    Pohodovú atmosféru wellness pobytu vo Wellness Hoteli Chopok **** umocní vynikajúca kuchyňa a príjemné posedenie v elegantnej a priestrannej hotelovej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít slovenskej a stredomorskej kuchyne, vín, destilátov, teplých a studených nápojov.
    Pre našich detských hostí máme detský bazén, detské ihrisko, detský kútik, stolný futbal, airhokej, obľúbené rozprávky na DVD a mnohé iné atrakcie. Hotelový IQ Park je detské zábavno-náučné centrum, ktorého súčasťou sú interaktívne, hravé, zábavné i poučné exponáty z najrôznejších oblastí - hlavolamy, hry, anatómia, zmysly, prírodné javy a zákony.

    Wellness hotel Vám poskytne priestor na dokonalý odpočinok a načerpanie nových síl v priestoroch wellness centra s ochladzovacou vonkajšou ľadovou jaskyňou a vonkajšou vírivkou. Pokiaľ radi športujete v priestoroch Wellness Hotela Chopok **** je Vám k dispozícii i profesionálne vybavené fitness centrum a plavecký bazén. V našej ponuke služieb pre dokonalú relaxáciu samozrejme nechýba ani široká ponuka masáží. Pobyt si môžete spestriť i hraním bowlingu alebo biliardu v relax bare.
    Wellness Hotel Chopok **** je vďaka vynikajúcej polohe v obci Demänovská Dolina vyhľadávaný slovenskými a zahraničnými firmami , ktoré tu s obľubou organizujú eventy pre obchodných partnerov, školenia pre svojich zamestnancov, odborné kongresy a konferencie.

Cenník: na www.hotelchopok.sk.

    Hosťom ponúkame zadarmo plavecký bazén, detský neplavecký bazén, detské ihrisko, detský kútik, wellness centrum (fínska sauna, biosauna, bylinková sauna, parná sauna, infra sauna, vonkajšia ľadová jaskyňa, vonkajšia vírivka, tepidárium, vnútorná vírivka), fitness centrum, parkovisko monitorované kamerovým systémom, úschovňa lyží, Ski bus do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry a späť (v zimných mesiacoch) a bezdrôtové pripojenie na internet.

    Vítá Vás Wellness Hotel Chopok **** - oblíbený a vyhledávaný wellness hotel na Slovensku, jenž byl v žebříčku hodnocení Trend Top hotely a restaurace pro rok 2012 ohodnocen jako nejlepší 4* hotel na Slovensku a zároveň získal 1. místo i v kategorii "Hotely vhodné pro rodiny s dětmi".

    Wellness hotel poskytuje ubytování ve středisku Jasná v 65 prostorných hotelových pokojích kategorie Standard, De Lux a rodinných pokojích typu Plesnivec a Chopok. Celková kapacita wellness hotelu je 154 pevných lůžek a 65 přistýlek, které poskytují pohodlné ubytování v Tatrách a soukromí každému hostovi.

Vybavení pokojů:
    - Minibar
    - Trezor
    - Zabudovaný sušič na vlasy
    - Balkón
    - LCD TV
    - Satelitní připojení
    - Telefon
    - Internetové připojení
    - Kávový a čajový servis
    - Župan, bačkory

    Pohodovou atmosféru wellness pobytu ve Wellness Hotelu Chopok **** umocní vynikající kuchyně a příjemné posezení v elegantní a prostorné hotelové restauraci s bohatým sortimentem gastronomických specialit české a středomořské kuchyně, vín, destilátů, teplých a studených nápojů.
    Pro naše dětské hosty máme dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek, stolní fotbal, airhockey, oblíbené pohádky na DVD a mnohé jiné atrakcie. IQ Park je dětské zábavně-naučné centrum, jehož součástí jsou interaktivní, hravé, zábavné i poučné exponáty z nejrůznějších oblastí - hlavolamy, hry, anatomie, smysly, přírodní jevy a zákony.

    Wellness hotel Vám poskytne priestor na dokonalý odpočinek a načerpání nových síl v priestorech wellness centra s ochladzovací vnější ledovou jeskyní a vnější vírivkou.
    Wellness Hotel Chopok **** je díky vynikající poloze v obci Demänovská Dolina vyhledáván slovenskými a zahraničními společnostmi, které zde s oblibou pořádají eventy pro obchodní partnery, školení pro své zaměstnance, odborné kongresy a konference.

Ceník: na www.hotelchopok.sk.

    Hostům nabízíme zdarma plavecký bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek, wellness centrum (finská sauna, biosauna, bylinková sauna, parní sauna, infra sauna, venkovní ledová jeskyně, venkovní vířivka, tepidárium, vnitřní vířivka), fitness centrum, parkoviště monitorované kamerovým systémem, úschovna lyží, Skibus do lyžařského střediska Jasná Nízke Tatry a zpět (v zimních měsících), bezdrátové připojení na internet.

    Wellness Hotel Chopok **** w ośrodku Jasna Niske Tatry, Słowacja jest ulubiony wellness hotel na Słowacji, który na liście Trent Top hoteli i restauracji w roku 2012 uplasował się jako najlepszy 4* hotel na Słowacji, zdobył także 1. miejsce w kategorii "Hotele odpowiednie dla rodzin z dziećmi".

    Hotel Chopok **** oferuje zakwaterowanie w Jasnej - 65 przestronnych pokoi typu Standard, De Lux i rodzinne studia Plesnivec i Chopok z całkowitą ilością 154 stałych łóżek i dodatkowo 65 dostawek.

Wyposażenie pokoi:
    - Balkon
    - Minibar
    - Sejf
    - Stała suszarka na włosy
    - LCD TV z anteną satelitarną
    - Telefon
    - Połączenie internetowe
    - Servis kawowo-herbaciany
    - Szlafrok
    - Miękkie pantofle

    Pogodną atmosferę pobytu w hoteli stwarza świetna kuchnia z elegancko urządzoną i przestronną restauracją. Polecamy naszym gościom różne specjały kuchni słowackiej i śródziemnomorskiej z doskonałymi winami, alkoholami, z zimnymi i cieplymi napojami.
    Specialne świadczenia i miejsca dla dzieci: basen dziecięcy, plac zabaw dla dzieci, kącik dziecięcy, futbol stołowy, airhockey, wypożyczalnia bajek na DVD, ... . IQ Park to centrum zabaw dla dzieci, którego częścią są interaktywne, figlarne, zabawne i pouczające eksponaty z najróżniejszych dziedzin - łamigłówki, gry, anatomia, zmysły, zjawiska przyrodnicze i przepisy.

    Wellness hotel oferuje Państwu możliwość doskonałego wypoczynku i czerpania nowych sił w pomieszczeniach wellness centrum z ochładzającą zewnętrzną jaskinią lodową i zewnętrzną wanną z hydromasażem. Dla uprawiających sport w pomieszczeniach hotelu jest do Państwa dyspozycji profesjonalne wyposażenie fitness centrum i basen pływacki . W naszej ofercie usług dla doskonałego relaksu nie może oczywiście zabraknąć bogatej ofert masaży. Pobyt można uprzyjemnić grą w bowling lub bilard w Relax barze.
    Wellness Hotel Chopok **** dzięki doskonałemu położeniu w miejscowości Demanowska Dolina jest często odwiedzany przez słowackie i zagraniczne firmy, które bardzo chętnie organizują tutaj eventy dla partnerów handlowych, szkolenia dla swoich pracowników, specjalistyczne kongresy i konferencje.

Cennik: na www.hotelchopok.sk.

    Nasi goście korzystają bezpłatnie z basenu pływackiego, basenu dla dzieci, wellness centrum (finska sauna, biosauna, sauna ziołowa, infra sauna, aromatyczną kąpiel parową, zewnętrzną jlodową jaskinię, zewnętrzne jakuzi, tepidarium, jakuzi wewnętrzne), kącika dla dzieci, fitness centrum, bezprzewodowy internet, parking monitorowany kamerami, przechowalni narciarskiej, ski busu do narciarskiego ośrodka Jasná Nízke Tatry w dwie strony.


webmaster