Horský hotel Hydro Krpáčovo    Krpáčovo


TELEFÓN: ++421-48-6170051
MOBIL: ++421-903-566653
++421-907-848793
FAX: ++421-48-6170051
EMAIL: info@hotelhydro.sk
WWW: www.hotelhydro.sk
www.youtube.com videoprezentácia
www.nizketatry.sk/hydro/
GPS: N 48.873155°
E 19.547070°
ADRESA: Krpáčovo 62
976 98 Lopej

    V malebnom prostredí Krpáčovskej doliny na južnej strane Nízkych Tatier Vás očakáva a na Vašu návštevu sa teší HORSKÝ HOTEL HYDRO KRPÁČOVO.
    Ponúka ubytovanie v dvoj- a trojlôžkových izbách s príslušenstvom a apartmán pre náročnejších. Celková kapacita predstavuje 108 lôžok.
    V priestrannej reštaurácii si môžete pochutna na špecialitách slovenskej kuchyne, posedie na letných terasách ,v bare alebo spoločenskej miestnosti. V priestoroch hotela je možnos zahra si stolný tenis, stolný futbal alebo šípky a relaxova pri masáži. Hotel ubytuje aj hostí so psíkmi.
    Nechýbajú ani športoviská pre deti, volejbalové ihriská. Večery pri táboráku s hviezdnatou oblohou a voňajúcim horským vzduchom patria k zážitkom na ktoré sa nezabúda. Do horského hotela Hydro Krpáčovo sa dostanete z Banskej Bystrice alebo Brezna do Podbrezovej, kde v časti Lopej je odbočka na Dolnú Lehotu. Odtiaž vedie k nášmu hotelu 8 km lesná cesta.
    Dovolenkárom, ktorí radi obdivujú krásy nášho Slovenska, ponúkame niekožko kratších alebo dlhších turistických trás: k jazierku neďaleko hotela s možnosou vykúpa sa, člnkova, vožný čas môžete preži pri splave Hrona z Lopeja do Banskej Bystrice, výstup na Chopok, Ďumbier, lanovkou zo Srdiečka na Kosodrevinu, alebo prechádzka k Vajskovskému vodopádu. Celoročnú prevádzku má aj Bystrianska jaskyňa a v lete peknou atrakciou je aj Čiernohronská železnička. V zimnej sezóne je tu možnos lyžovania v lyžiarskom stredisku Krpáčovo 800 m od hotela.
    Lyžiarsky areál má 3 vleky umelo zasnežované a upravované s dĺžkou 650, 400, a 150 m, požičovňu lyží, lyžiarsku školu a škôlku, bufet. Areál hotela je vhodný pre lyžiarske kurzy a školy v prírode.

    Verím, že príjemné prechádzky v prírode a posedenie na letnej terase Vám prinesú nezabudnutežný zážitok z pobytu v Krpáčove.
    Tešíme sa na vašu návštevu.


    Kontaktná osoba: Eva Stanková, tel. 0903/566653, email info@hotelhydro.sk

    In the picturesque environment of Krpáčová Valley on the southern slopes of the Low Tatra mountains ALPINE HOTEL HYDRO KRPÁČOVO is looking forward to your visit.
    The hotel offers accommodation in double room and 3-bed rooms fully equipped with comfort on holidays as well as accommodation in two suites and suite-like cottages (the whole capacity of 140 beds). In the spacious hotel restaurant you can enjoy specialities of Slovak cuisine, sitting on the summer terrace or in the hall. Billiards, table tennis, fitness centre and sauna are available in the Hotel. If you wouId like to do something for your health, you can take advantage of the nearby hotel Junior with a indoor swimming pool, centre and a modern bowling alley.
    Sports ground for children and volleyball pitches are available. Evenings at the camp fire under the starry sky with scented mountainous air rank among experiences which are unforgettable. You can get to Hotel Hydrostav Krpáčovo from Banská Bystrica or Brezno via Podbrezová, where from its part of Lopej, there is a turn off for Dolná Lehota. From there a 8 km long forest road runs to our hotel.
    Holidaymakers who love admiring the beauties of our Slovakia are offered a few shorter or longer tourist routes: to the lake near the hotel with chances of swimming, rowing, horse riding via Vajskovská Valley, to get below the main ridge of the Low Tatra mountains, to Tále with a open air swimming pool in front of Partizán Hotel, to Trangoška and Srdiečko and then to Kosodrevina by chair lift and Chopok, ridge trip to Ďumbier or Dereše, to cave Bystrá or to Hronec, taking advantage of an attractive journey on the narrow gauge forest railway to Čierny Balog and Vydrovo.

    A z Alacsony Tátrák déli oldalán, a Krpácsovai-völgy festöi szépségü környezetében várja önt és látogatás örül a Látogatásanak a “HYDRO KRPÁČOVO“ HEGYI SZÁLLÓ.
    Azok részére, akik a szabadságon is kedvelik a kényelmet felajánlja elszállásolási lehetöségeit két-és háromágyas összkomfortos szobáiban és az igényesek reszére rendelkezésre áll két lakosztály és lakosztály szinten berendezett bungalók (a szálló befogadóképessége 140 ágy). A szálló tágas éttermében megkósthatják a szlovák konyha inycsábitó specialitásait. Kellemesen lehet tölteni az idöt a nyári teraszon, a bárban, vagy a társalgóban.
    Ha az egészsége érdekében hajlandó tenni valamit, kihasználhatja a közeli Junior-szálló szolgáltatásait, ahol rendelkezésre áll egy fedett úszoda, szauna, fitness-központ, modern automata tekepálya. Kedveli a népzenét Stílszerü kalibában szlovák népi zenekar teszi kellemessé ottlétét. Nem hiányozhatnak sportpályák a gyerekek részére, röplabdapályák. Felejthetetlen élmények közé lehet sorolni a tábortüzet csillagos égbolt alatt, illatos magaslati levegövel körülvéve. Hogyan lehet eljutni a "Hydro Krpáčovo" hegyi szállóba? Banská Bystrica-tól (Beszterce Bánya), vagy Brezno-tól (Brenó Bánya), Podbrezováig (Zólyombrezó), és Podbrezová Lopej nevezetü részéröl mellékút vezet Dolná Lehota-ig (Alsólehota), innen szállónkhoz 8 km hosszú erdei út vezet.
    Azoknak a vendégeknek, akik lelkesednek Szlovákia szépségei iránt ajánlhatunk néhány rövidebb, vagy hosszabb gyalogtúrát: a szállóhoz közel fekvö kis tóhoz, nyáron fürdési lehetöség, csónakozás, lovaglás, Vajskova-völgyön, végighaladva eljutunk az Alacsony Tátrák fö-hegygerince alá, szép séta kiruccanni Tálé-ra, ahol a Partizán szálló alatt természeti strand van, Trangoškára és Srdiečko ra, innen libe eljutunk Kosodrevinára és Chopokra, hegygerinc-túra keretén belül eljuthatunk Ďumbierra (Gyömbér) avagy Derešera, kirándulni lehet a Bystrá -barlangba, vagy Hronecba (Kisgaram) kihasználva a látványos keskenynyomtávu erdei vasút adta utazási lehetöségét Čierny Balogra (Fekete Balog) és Vydrovara között.


webmaster