Apartmán Janka    Žiar


MOBIL: ++421-907-624966
++421-908-237603
EMAIL: olga.dudova@post.sk
WWW: www.nizketatry.sk/janka/
GPS: N 49.135280°
E 19.676540°
ADRESA: 032 05 Žiar 200

    Apartmán Janka sa nachádza v príjemnom tichom prostredí v obci Žiar na úpätí Západných Tatier v blízkosti ústia Žiarskej doliny. Od objektu sa Vám naskytne jedinečný pohľad na panorámu Západných Tatier, Nízkych Tatier, Chočských vrchov a na symbol Slovenska Kriváň.
    Milovníci turistiky majú ideálnu možnosť na podnikanie vysokohorských túr v oblasti Žiarskej, Račkovej a Bobroveckej doliny, na vrcholy Roháčov, Troch Kôp, Baníkova a Baranec.
    V zime je možné lyžovať priamo v obci v lyžiarskom stredisku Žiar-Dolinky (100 m) a v lyžiarskych strediskách Jasná (19 km), Ski Opalisko Závažná Poruba (12 km) a Liptovský Ján (13 km). V okolí obce a v ústí Žiarskej doliny sú ideálne podmienky pre bežecké lyžovanie na upravených tratiach.
    Z objektu je možné podnikať výlety za poznávaním historických pamiatok Liptova - Liptovský Mikuláš (7 km), Múzeum liptovskej dediny Pribylina (20 km), demänovské jaskyne (15 km), termálne kúpaliská Aquapark Tatralandia, Bešeňová a Liptovský Ján.

Popis objektu (4 lôžka + 2 prístelky):
    - 2 samostatné izby (2/2+1)
    - spoločenská miestnosť s TV-SAT, posedením a vybavenou kuchynkou (elektrický varič, chladnička, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica)
    - vstupná presklenená hala
    - sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC)
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - samostatný vchod
    - posedenie s ohniskom a grilom
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - bezplatné WiFi pripojenie na internet
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. Priamo cez pozemok preteká potôčik a susedí s lyžiarskym strediskom Žiar-Dolinky.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

    Cena ubytovania za osobu na noc v letnom období od 10 €, v zimnom období od 12 € a mimo sezóny dohodou.
    Poplatok obci 1 €.


webmaster