Penzión Jedlička    Krpáčovo


MOBIL: ++421-905-450086
EMAIL: vyroba@jdmetal.sk
WWW: www.nizketatry.sk/jedlicka/
GPS: N 48.875674°
E 19.546936°
ADRESA: Kontakt:
AGROVIT-DL, s.r.o.
p.Dolňanová
Dolná Lehota 169
976 78 Lopej

    V atraktívnej oblasti južnej časti Nízkych Tatier v Krpáčovskej doline sa nachádza Penzión Jedlička. Krásne horské prostredie Nízkych Tatier poskytuje vhodné podmienky pre strávenie dovolenkových dní a regeneráciu, tak v letnom i v zimnom období.
    Okolitá príroda umožňuje milovníkom turistiky a zimných športov preži nejeden nezabudnutežný zážitok. Pre turistov v lete sú k dispozícii nespočetné turistické trasy, tak pre menej náročných, ako aj pre tých zdatnejšich. V zime sú to podmienky pre zjazdové i bežecké lyžovanie. Novovybudované lyžiarske stredisko SKI Krpáčovo, vzdialené cca 600 m od penziónu s umelým zasnežovaním, poskytuje vhodné podmienky pre lyžiarov. Do tohto strediska premáva v pravidelných intervaloch SKI BUS od penziónu.

    Penzión Jedlička poskytuje ubytovanie s kapacitou 15 lôžok v štyroch izbách s kúpežňami (1/5, 1/4, 2/3). Ubytovanie je vhodné i pre rodiny s demi. Pri objekte sa nachádza kryté posedenie s ohniskom a grilom.
    Stravovanie je možné vo vlastnej réžii, v penzióne sa nachádza kuchynka s vybavením. Prípadne hostia využívajú reštauračné služby neďalekého hotela, vzdialeného od penziónu 100 m.

    Cena ubytovania za osobu na noc v lete od 8,30 €, v zime od 10 €, cez Vianoce a Silvester od 13,30 € a mimo sezóny dohodou.
    Pri obsadení celého objektu na viac ako 7 dní poskytujeme výrazné zžavy.

    Apartment Jedlicka is located in southern part of Low Tatra Mountains in Krpacovo-valley. Beautiful mountain surroundings of Low Tatra Mountains offers apropriate conditions for spending vacation days and regeneration in winter and also in summer time. Apartment Jedlicka offers accommodation with the capacity of 15 beds in four rooms with bathroom. Accommodation is also apropriate for families with children.
    Board is possible to make at own overhead costs. In apartment can be found eating nooks with accessories. Guest can make use of restaurant services of nearby located hotel, which is 100 meters from apartment away.

    Gyönyörű környezetben, az Alacsony Tátra déli részén a Krpáčovó - i völgyben található a Jedlička panzión. Úgy a nyári, mint a téli idöszakban lehetöséget nyújt kikapcsolódásra a látogatók részére.
    A Jedlička panziónban 4 szoba található, 15 ággyal, szociális helyiségekkel ás konyhával.
    A vendégek kihasználhatják a közeli vendéglö szolgáltatásait, amely 100 méterre található a panzióntól.
    A környezet szépsége felejthetetlen élményt nyújt az ide látogatóknak. A turisták részére számtalan turistaösvény található, télen pedig alkalmat ad a téli sportok űzésére. Az újjaápitett siközpont - SKI Krpáčovo - kb. 600 méterre található a panzióntól. A rendszeres autóbuszközlekedés a siközpontba biztositva van.


webmaster