Apartmány Majka    Bodice


MOBIL: ++421-908-965391
EMAIL: apartmanymajka@gmail.com
WWW: www.apartmanymajka.sk
www.nizketatry.sk/majka/
GPS: N 49.059995°
E 19.576389°
ADRESA: 031 01 Bodice 28

    Nachádzame sa v tichej mestskej časti Liptovského Mikuláša v Bodiciach pri vstupe do Demänovskej doliny. Od nás je najväčšie lyžiarske stredisko Jasná vzdialené len 9 km a najväčší otvorený aquapark v Európe Tatralandia 5 km. Mesto Liptovský Mikuláš so svojimi kultúrnymi pamiatkami je vzdialené 3 km. Naša poloha v strede Liptova je výhodná aj pre návštevy ostatných atrakcií, ktoré Liptov ponúka.

Ponúkame Vám ubytovanie v dvoch samostatných, štýlovo zariadených apartmánoch:
    Apartmán na prízemí - má 2 samostatne izby, každá izba má vlastnú kúpeľňu, WC a sprchovací kút, kuchynka je plne vybavená, voľne prepojená s jedálenskou časťou pre 6-8 osôb. Každá izba má manželskú posteľ + rozkladací gauč na každodenné spanie pre 2 osoby, TV Skylink (slovenské a české programy), SAT a WiFi internet. Apartmán má samostatný vchod. Pre deti je k dispozícii detská stolička. Na požiadanie Vám poskytneme detskú postieľku.
    Apartmán (štúdio) v podkroví - je novo zariadený štýlovým nábytkom z masívneho dreva, rozdelený je na spaciu a obývaciu časť voľne prepojenú a kuchynský kút. Kuchyňa je kompletne vybavená. Jedálenská časť je voľne spojená s kuchyňou štúdiovou formou. Kúpeľňa s WC je samozrejmosťou. Apartmán má rozlohu 80 m2 so samostatným vchodom. Z vikierových okien je nádherný výhľad na Vysoké aj Nízke Tatry. Apartmán je zariadený 4 stabilnými lôžkami + možnosť rozloženia sedacej súpravy na 2 lôžka. K dispozícií je TV SkyLink (slovenské a české programy) SAT a WiFi internet.

    Apartmány sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupiny, ktoré hľadajú oddych pohodu a relax. Hostia majú k dispozícii veľkú záhradu, jazierko s rybami, detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom, trampolínou. Taktiež si môžu vychutnať grilovačku v dvoch altánkoch s grilom a záhradným posedením. Osviežiť sa môžete vo vonkajšom vyhrievanom bazéne.

    Cena ubytovania za osobu na noc 10-20 €.
    Ubytovanie len na 1 noc v sezóne: cena dohodou.
    Poskytujeme zľavy pri pobyte na 7 nocí a výrazné zľavy na 14 nocí.

    Pri týždenných pobytoch od soboty do soboty ponúkame výhodné pobytové baličky. Všetky informácie nájdete na nasej webovej stránke www.apartmanymajka.sk.

    Deti do 12 rokov majú zľavu 20% od lôžka.
    Deti do 3 rokov sú zadarmo bez nároku na lôžko.
    Poplatok za psa 5 € na noc.

    Poskytujeme zľavy na atrakcie do aquaparku Tatralandia, Gino paradise Bešeňová, Kúpele Lúčky, bobová dráha, jaskyne, na skipasy do Demänovskej doliny-Jasná a na ďalšie atrakcie v regióne Liptov.


webmaster