Hotel Mikulášska chata ***    Demänovská dolina (Jasná)


TELEFÓN: ++421-44-5591676
MOBIL: ++421-918-371702
FAX: ++421-44-5591672
EMAIL: recepcia@mikulasskachata.sk
WWW: www.mikulasskachata.sk
www.nizketatry.sk/mikulasskachata/
GPS: N 48.969291°
E 19.575180°
ADRESA: Demänovská Dolina 75
031 01 Liptovský Mikuláš

    Hotel Mikulášska chata *** je unikátny v spojení histórie, prírody a atmosféry. Hotel so zachovanou jedinečnou tatranskou architektúrou ponúka nezvyčajnú kombináciu atmosféry horskej chaty a luxusného hotela v nádhernej prírode Nízkych Tatier, len pár krokov od Vrbického plesa, jediného prírodného plesa priamo pod hrebeňom Nízkych Tatier.

    Hotelový objekt je nepretržite strážený kamerovým systémom. Našim hosťom je k dispozícií zdarma parkovisko pre autá i pre autobusy.

Komplex hotela tvoria tri samostatne stojace budovy:
    1. Mikulášska chata:
       Nachádza sa tu recepcia, reštaurácia, kaviareň, detský kútik a lyžiareň. Ponúka ubytovanie v 13 dvojlôžkových izbách a 4 apartmánoch s manželskou posteľou a možnosťou prístelky.
    2. Vrbická chata:
       Je prepojená s Mikulášskou chatou podchodom. Ubytovanie poskytuje v 9 dvojlôžkových izbách a 4 rozľahlých apartmánoch s možnosťou prístelky.
       V jej podzemí sa nachádza jedno z najkrajších wellness centier v Jasnej s výhľadom na Vrbické pleso.
    3. Depandansy:
       Poskytujú ubytovanie s maximálnym súkromím v 10 útulných dvojposteľových izbách s možnosťou ubytovania i so zvieraťom.

    Hoteloví hostia majú zdarma k dispozícii stolný futbal, elektronické šípky, spoločenské hry, detský kútik, TV projekciu športových podujatí v bare pri krbe, bowling a wellness (fínska sauna, parný kúpeľ, bylinková inhalácia, mentolová sauna, ochladzovací bazén a vedro, vírivka pre 8 osôb, Kneipov kúpeľ, masáž nôh, masážna sprcha, turbo sprcha a tepidárium s vyhrievanými lavicami).

    Hotel Vám ponúka profesionálne služby v oblasti gastronómie. Navštívte našu reštauráciu, kaviareň, bar či bowling bar.
    Vieme pre Vás zrealizovať akúkoľvek požiadavku od narodeninových a slávnostných večerí či obedov, cez rauty, bankety, firemné posedenia, narodeninové oslavy či svadobné hostiny.

    Ponúkame tiež kongresové služby v dvoch miestnostiach Kongresová sála (80 osôb) a Salónik (30 osôb) s plným technickým vybavením (dataprojektor, WiFi, flipchart, fixy, ozvučenie).

Cenník: nájdete na www.mikulasskachata.sk.


webmaster