Hotel Partizán    Bystrá dolina (Tále)


TELEFÓN: ++421-48-6308800
++421-48-6308813
++421-48-6308805
FAX: ++421-48-6308523
EMAIL: partizan@partizan.sk
WWW: www.partizan.sk
www.nizketatry.sk/partizan/
GPS: N 48.873935°
E 19.599695°
ADRESA: Tále
977 01 Bystrá 108

    V prekrásnom tichom prostredí Nízkych Tatier, v rekreačnej oblasti Tále Vás víta wellness & congress hotel Partizán****. Nosnou ideou hotela je dopriať klientom to, čomu sa hovorí dokonalosť pocitov. Spája sa tu preto profesionalita služieb s hrejivo láskavou atmosférou interiérov hotela. Hotel Partizán**** je lukratívnym priestorom, kde sa dá zlúčiť relax s prácou ale aj aktívnym oddychom.
    Klientom ponúkame pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v netradične štýlovom prevedení s čarokrásnym panoramatickým výhľadom. Kapacita hotelového ubytovania je 85 izieb, 23 apartmánov a 9 mezonetov. Hotel prináša klientovi množstvo príležitostí team-buildingového charakteru, outdorových aktivít a športového vyžitia, ale rovnako sa postará o jeho potreby aj v oblasti relaxu a wellness.

    Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady wellness trendov ako životného štýlu súčasného klienta a rodiny. Na odpočinok a oddych môžete využiť až 2255 m2 relaxačného zázemia s bazénom, detským bazénikom s atrakciami, SPA časťou, saunami a odpočivárňami.

    Dokonalosť workshopov, konferencií, rokovacích ale aj eventových možností predstavuje vysoký štandard priestorov Hotela Partizán**** v podobe kongresového centra s celkovou rozlohou 1000 m2. Jedenásť plne vybavených klimatizovaných rokovacích sál a salónikov s kapacitou 780 miest, disponuje netradičnou variabilitou priestorov a najmodernejšou technikou.

    Príjemnou súčasťou nadštandardného Hotela Partizán**** je moderná a architektonicky štýlová reštaurácia, do ktorej je bezbariérový prístup. Architektonickým a gurmánskym skvostom je reštaurácia Tálska Bašta, ktorej interiéry zdobí najvyšší kamenný krb na Slovensku, kde priamo pred hosťami šikovné ruky personálu pripravujú špeciality pod medeným sopúchom na drevenom uhlí. Lahodné husacie a kačacie hody, či poľovnícke špeciality z diviny lákajú hotelových hostí do loveckej reštaurácie s krbom. Pre milovníkov aktívnej nočnej zábavy je pripravený Limbus bar.

    Aktívni športovci si prídu na svoje v multifunkčnej športovej hale. Okrem indoorových športov je tu možnosť vyskúšať zaujímavosti ako petanque, lukostreľbu, beach volejbal, jazdu na koňoch a poníkoch či adrenalínový horský lanový park Tarzaniu. V zimnom období sú Tále obľúbeným miestom milovníkov zimných športov - v blízkosti hotela sa nachádzajú 3 lyžiarske strediská - Tále, SKI Mýto pod Ďumbierom a zmodernizované stredisko SKI Chopok - JUH. Okrem toho môžu hostia vyskúšať free ride zóny a využívať 6 km bežeckých tratí.


webmaster