Penzión Daniela    Pavčina Lehota


MOBIL: ++421-903-540448
++421-903-022362
EMAIL: bobrovcan@pavcina-lehota.sk
WWW: www.privatdaniela.sk
www.nizketatry.sk/penziondaniela/
GPS: N 49.036437°
E 19.561903°
ADRESA: 031 01 Pavčina Lehota 13

AKCIA:
    Naším hosťom ponúkame regionálnu Liptov Card s možnosťami vysokých zliav na vstupy na kúpaliská, na skipasy a mnoho iných atrakcií.


    Pavčina Lehota, kde sa nachádza náš penzión leží priamo pri vstupe do Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách. Táto je známa svetoznámymi jaskyňami, možnosťami turistiky a v zime lyžiarskym strediskom Jasná, so známym vrcholom - Chopok.
    Priamo v obci je lyžiarske stredisko Žiarce a taktiež v neďalekom okolí sú aj ďalšie strediská lyžovania a turistiky (Roháče, Donovaly, Čertovica). V lete je priamo nad obcou k dispozícií bobová dráha. Veľmi vyhľadávaným je termálne kúpaliská - Bešeňová, Liptovský Ján a aquapark Tatralandia.

    Hosťom poskytujeme apartmány a izby s kúpeľňou, WC, chladničkou, TV-SAT, bezplatnou WiFi, kuchynským kútikom a k dispozícii sú spoločenské miestnosti.
    Stravu je možné pripravovať v kuchyniach. V prípade záujmu je možné podávanie raňajok priamo v penzióne. Večer je možnosť posedenia v bare pri krbe a biliarde v našej slovenskej izbe.

    V areáli je k dispozícii parkovisko, malé športové ihrisko, detské ihrisko s preliezkami, minigolf, stolný tenis, biliard, záhradné šachy, ruské kolky, možnosť oddychu na terase so záhradným grilom, záhradný bazén a vo vzdialenosti 20 m tenisový kurt.
    Návštevníkom ponúkame saunu a masáže.

    Cena ubytovania od 15 € za osobu na noc (cena závisí od dĺžky pobytu a počtu osôb).
    Deťom do 12 rokov poskytujeme výrazné zľavy.

    Wieś Pavčina Lehota, gdzie znajduje się nasz pensjonat, leży bezpośrednio u wylotu Doliny Demianowskiej w Niżnych Tatrach. Dolina ta słynie ze znanych na świecie jaskiń, możliwości uprawiania turystyki a w zimie dominantą jest centrum narciarskie Jasná, na stokach znanego szczytu Chopok.
    W samej wsi także znajduje sie ośrodek narciarski Žiarce a w niedalekiej okolicy znajdują się kolejne ośrodki narciarstwa i turystyki w Rohaczach, Donovalach i na przełęczy Czertowica. Latem tuż nad wsią do działa tor bobslejowy. Często odwiedzanymi miejscami są kąpieliska termalne Bešeňová i Liptowski Jan, aquapark Tatralandia.

    Gościom oferujemy pokoje i apartamenty z łazienką, WC, lodówka, telewizja satelitarna, bezpłatny WiFi, aneks kuchenny, do dyspozycji są świetlice.
    Posiłki można przygotowywać w kuchenkach. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość podawania śniadań w samym pensjonacie. Wieczorem można spędzić czas przy kominku w barze z bilardem w naszej słowackiej izbie.

    W pensjonacie znajduje się: parking, małe boisko, plac zabaw z drabinkami, minigolf, stół do ping-ponga, bilard, szachy ogrodowe, ruskie kręgle, możliwość odpoczynku na tarasie z grillem ogrodowym, basen ogrodowy a w odległości 20 m kort tenisowy.
    Oprócz tego oferujemy odwiedzającym saunę i masaże.

    Ceny od 15 € (można uzgadniać w zależności od długości pobytu i liczby osób).
    Dzieciom do 12 lat oferujemy korzystne zniżki.

    Pavčina Lehota, where our pension is situated, lies at the entrance to the Demänovska valley in the Low Tatras. The valley is known for world famous caves and in the winter ski resort Jasná, with famous hill Chopok.
    Directly in our village, there is another ski centre called Žiarce and in the nearby you can find more ski facilities in Roháče, Donovaly and in Čertovica. In summer bobsleigh track is available in our village. Nearby are also thermal parks Bešeňová, Liptovský Ján and aquapark Tatralandia.

    We offer apartments and rooms with bathroom, toilet, refrigerator, TV-SAT, free WiFi, small kitchen and you can use also one of the meeting rooms.
    You can prepare meals in the kitchen in your room. When you are interested, we will also serve breakfast for you in our pension. In the evening we offer you possibility to spend the time in bar near chimney.

    In our pension you can find: parking place, play ground, children area, minigolf, table tennis, billiard, garden chess, garden swimming pool, in 20 m tennis court.
    We provide also sauna and massages.

    The prices from 15 € per person per night (according to the number of persons and days you stay).
    We have special discounts for children less than 12 years old.


webmaster