Penzión Lúčky **    Lúčky


TELEFÓN: ++421-44-4392194
MOBIL: ++421-907-379531
EMAIL: recepcia@penzionlucky.sk
WWW: www.nizketatry.sk/penzionlucky/
GPS: N 49.122253°
E 19.408974°
ADRESA: Trstná 30
034 82 Lúčky

    Ponúkame Vám ubytovacie a stravovacie služby v novom Penzióne Lúčky **. Služby poskytujeme v kúpeľnej obci Lúčky priamo pod masívom Veľkého Choča (1608 m).
    Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že splníme Vašu predstavu o príjemnej dovolenke.

    V obci Lúčky sa nachádzajú Liptovské liečebné kúpele. Vyhľadávané sú Lúčanské travertíny a atraktívny Lúčanský vodopád. Odporúčame navštíviť Dolnoliptovské folklórne slávnosti, ktoré sa konajú v júni v amfiteátri Markuška pod Chočom. V tomto areáli sa nachádza aj lyžiarsky vlek.
    V letnom období je tu možnosť turistiky (výstup na Veľký Choč, Liptovský hrad), cykloturistiky, hubárčenia a kúpania sa v prírodnom minerálnom jazierku Kalameny (1,5 km).

    Vychutnajte si Vašu dovolenku v príjemnej rodinnej atmosfére, ktorá je charakteristická pre tento penzión s reštauráciou. Ponúkame Vám útulné ubytovanie v 4 x 2-lôžkových izbách a 1 x 2-lôžkovej izbe s prístelkou, každá s TV-SAT, WiFi pripojením na internet, rádiom a kúpeľňou.
    Za penziónom sa nachádza parkovisko a veľká oplotená záhrada s altánkom, grilom a detským ihriskom.

    Pripravíme pre Vás špeciality slovenskej a trendovej kuchyne v príjemnej reštaurácii s letnou terasou s kapacitou 40 miest.
    V sezónnom období je reštaurácia otvorená denne ako pre ubytovaných hostí tak aj pre verejnosť. Môžete si objednať raňajky, obedy alebo večere a la carte. Zároveň si dovoľujeme upriamiť Vašu pozornosť na výhodné ceny polpenzie a plnej penzie.
    V mimosezónnom období je reštaurácia otvorená počas sviatkov, niektorých víkendov a na organizovanie rodinných osláv, posedení a rôznych stretnutí do 30 osôb.

   

    We offer you accommodation and catering services in new Guest house Lúčky **. We provide these services in the village Lúčky under the massive Veľký Choč (1608 m).
    We are looking forward to your visit and hope you will have a pleasant holiday.

    The accommodation is situated in the village Lúčky, right in the geographic centre of region Liptov, near Gino Paradise Bešeňová.
    In the village Lúčky you can find thermal spa ”Liptovské liečebné kúpele”. Very famous and attractive is waterfall and travertine. We would like to recommend you visiting folklore festival ”Dolnoliptovské folklórne slávnosti” that take place in amphitheatre ”Markuška” under the mountain Veľký Choč in June.
    In this place is situated also a ski lift. During summer it is possible to do mountain climbing, tourism, cyclotourism, gathering mushrooms, swimming in natural mineral little lake Kalameny (1,5 km).

New-built guest house with the restaurant is a family-run house that can make your stay very pleasant with the following services:
    - comfortable accommodation in 5 double rooms equipped with TV-SAT, satellite, bathroom with shower and toilet
    - fine cuisine with bar and catering a la carte as well as half-board or full-board
    - grill and pleasant sitting in a summer terrace

    We are ready to provide you meals right in the guest house, in cosy restaurant with bar for 40 persons.
    You can comfortably sit with the glass of good wine or draft beer on the summer terrace.

    Wir bieten Ihnen die Unterkunft und Verpflegungsdienstleistungen in der Pension Lúčky **. Diese Dienstleistungen ergeben wir im Dorf Lúčky, genau unter dem Massive Veľký Choč.
    Wir freuen uns auf Ihren Besuch und hoffen, daß Sie wieder zurückkommen.

    Die Unterkunft ist situiert im Dorf Lúčky, ungefähr 4 km weit von dem bekannten Gino Paradise Bešeňová.
    In dem Dorf Lúčky befindet sich das Heilbad "Liptovské liečebné kúpele". Die Touristen suchen hier auch die Naturschätze wie den Wasserfall und den Travertin. Wir empfehlen die folkore Festspiele "Dolnoliptovské folklórne slávnosti" zu besuchen, gegebenenfalls auf die Burg "Liptovský hrad".
    In der Umgebung befinden sich viele touristische Fußwegen, Zyklostrassen , Laufstrecken, Schilift, natürliches Bad und Mineralquellen (Kalameny).

    Verbringen Sie Ihre wohlverdienten Ferientage in familiärer und herzlicher Atmosfhäre, die für dieser neuaufgebaute Pension mit der Restaurant typisch ist.
    Machen Sie sich keine Sorgen, dafür sorgen wir gerne.
    Wir bieten Ihnen den Unterkunft in 5 Doppelzimmern an. Jedes Zimmer ist mit TV, Badezimmer mit der Dusche und Toilette ausgerüstet.

    Wir bieten Ihnen die Verpflegung im gemütlichen Restaurant mit Bar für 40 Personen. Zur Verfügung steht Ihnen auch die Sommerterrasse, wo Sie mit dem Schenkbier gemütlich sitzen können.
    Wenn Sie möchten auch ein Essen selbst vorbereiten, der Gartengrill steht Ihnen zur Verfügung.


webmaster