Penzión Mária***    Bodice


MOBIL: ++421-908-910171
FAX: ++421-44-5549418
EMAIL: recepcia@penzionmaria.eu
WWW: www.penzionmaria.eu
www.nizketatry.sk/penzionmaria/
GPS: N 49.061516°
E 19.576813°
ADRESA: 031 01 Bodice 41

AKCIA:
    Pobytové balíky: Zľava až do 30 € na ubytovanie, polpenziu a Ski pass v lyžiarskom stredisku Jasná.


    Ponúkame Vám útulné ubytovanie v 13 štýlovo zariadených izbách v 2 apartmánoch a 3 nových apartmánoch "Depandance" s rôznym počtom lôžok v izbe. Maximálna kapacita je 77 osôb. Každá izba má TV, WC, sprchu a internetové pripojenie. Pohodu vytvára chill out zóna na pohodlných gaučoch pri krbe s atmosférou ako u babičky.
    V objekte máme reštauráciu (ponúkame aj polpenziu) s barom, štýlovú vináreň v podzemí, terasu s grilom, ohnisko, detské preliezky s trampolínou a pieskoviskom, parkovisko, miestnosť na odkladanie lyží a mnoho ďalších služieb. Ideálne pre rodiny s deťmi. Domáci miláčikovia (psy, mačky, ...) sú vítaní. Sme 5 km od Aquaparku a 6 km od Jasnej.
    Nachádzame sa v dedinke Bodice. Demänová-Bodice leží pri vstupe do Demänovskej doliny. Z nášho dvora vidíme Kriváň - symbol Slovákov. To Vysoké Tatry na východe ohraničujú Liptovskú Kotlinu. Zo severu nás strážia Západné Tatry, no a hned za humnami dedinky začínajú Nízke Tatry a Tatranský Národný park. Ťažko povedať, ktoré Tatry sú krajšie.
    Bodice sú trochu na kopci a tak od nás vidno peknú, veľkú modrú plochu: Liptovskú Maru, ktorá je od nás na skok. Pri Liptovskej Mare sa nachádza kúpalisko s celosezónnou prevádzkou Aquapark Tatralandia. Demänovská dolina je skvostom Nízkych Tatier so svojimi jaskyňami a všetkými prírodnými krásami. Treba ju spoznať lepšie a dáte nám isto za pravdu.

    Ceny: aktuálny cenník ubytovania a služieb nájdete na www.penzionmaria.eu.

Ponúkame tiež ubytovanie:
    - Ubytovanie Majka v Bodiciach
    - Hotel Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici
    - Hotel Hills v Starej Lesnej


webmaster