Penzión Motýľ    Liptovská Teplá


TELEFÓN: ++421-44-4392224
MOBIL: ++421-905-833069
EMAIL: info@penzionmotyl.sk
WWW: www.penzionmotyl.sk
www.nizketatry.sk/penzionmotyl/
GPS: N 49.103934°
E 19.412112°
ADRESA: 034 83 Liptovská Teplá 442

    Penzión Motýľ má ideálne miesto na kombináciu turistiky a relaxácie v termálnych aquaparkoch Bešeňová, Tatralandia alebo kúpele Lúčky.
    Naším hosťom predávame vstupenky do Bešeňovej s 15% zľavou a do kúpeľov Lúčky dokonca s 30% zľavou.


    Penzión je situovaný na krásnom tichom mieste v Liptovskej Teplej, neďaleko Liptovskej Mary. Pri penzióne máme detské ihrisko s trampolínou.
    Penzión má 15 izieb, jeden apartmán a monitorované bezplatné parkovisko. Ubytovaní budete v priestranných izbách s TV, kúpeľňou, WiFi a knižnicou. Všetky majú balkón, alebo veľkú terasu. Izby na prízemí majú priamy východ do záhrady s vlastným sedením. Naša reštaurácia poskytuje našim hosťom raňajky, polopenziu a aj celodenné stravovanie. V jedálnom lístku nájdete tradičné jedlá, špeciality, ale aj výborné pizze.

    Naše nové wellness rozšírilo ponuku služieb o zastrešený a vykurovaný bazén s proti prúdom, otvorený od apríla do novembra. Využívať môžete fínsku saunu s možnosťou prepnutia na parnú a tiež infra saunu s najkvalitnejšími žiaričmi. Po saunovaní relaxujeme v jacuzzi (vírivke). V týchto nových priestoroch ponúkame aj profesionálne masáže a oddychovú a relaxačnú miestnosť.
    Požičať si môžete crossové bicykle, alebo kolobežky pre dospelých.

    Penzión je situovaný pri termálnych aquaparkoch s celoročnou prevádzkou: Bešeňová - len 2200 m, Tatralandia a kúpele Lúčky, neďaleko od Liptovskej Mary. Tiché miesto v Liptovskej Teplej a blízkosť najkrajších prírodných scenérií zaručujú relax a množstvo nezabudnuteľných zážitkov.
    Najbližšími turistickými cieľmi môžu byť túra na Veľký Choč, Liptovský hrad či Prosiecka a Kvačianska dolina. V dosahu je množstvo túr v Nízkych, Západných či Vysokých Tatrách. Najväčším magnetom sú však termálne aquaparky v bezprostrednej blízkosti.

Cenník
   

    V čase mimo sezóny je možnosť ponúknuť ceny dohodou.
    Cenník pobytu počas Silvestra Vám poskytneme na vyžiadanie. Silvestrovský pobyt obsahuje aj slávnostnú večeru a silvestrovskú zábavu v novej spoločenskej miestnosti (pobyt mininálne na 4 noci/5 dní).

    Parkovanie pred penziónom na našom parkovisku - bezplatne. Parkovanie vo dvore pod prístreškom 5 € /deň.
    K cenám účtujeme miestny poplatok za ubytovanie 1 € /osoba /deň.
    Školenia a oslavy organizujeme v samostatnej a dobre vybavenej miestnosti v novej časti penziónu pre cca 50 ľudí. Prenájom neplatíte. Vybavené televízorom s veľkoplošnou obrazovkou s možnosťou napojenia na PC. Ceny sú s DPH.
    Internetové pripojenie k ubytovaniu zdarma.

Storno podmienky:
    Pri záväznom objednaní pobytu po zaplatení zálohy berie klient na vedomie doluuvedené stornopoplatky:
    - 20 dní pred nástupom na pobyt - 10% z ceny zájazdu
    - 14 dní pred nástupom na pobyt - 35% z ceny zájazdu
    - 7 dní pred nástupom na pobyt - 70% z ceny zájazdu
    - 4 dni pred odchodom po nástup zájazdu 100% ceny zájazdu
    Neúčasť na pobyte je potrebné vždy zrušiť písomnou formou,alebo aj mailom. Zrušenie zmluvy nastáva dňom doručenia písomného vyjadrenia prípadne ďalších potrebných dokladov do penziónu Motýľ.
    V prípade, že klient nastúpi na ubytovanie a počas ubytovania svoj pobyt zruší, ubytovateľ má právo účtovať 100% stornopoplatok z objednaných služieb.
    Zmena rezervovaného termínu: 7 € /osoba je možná najneskôr 7 dní pred nástupom na pobyt.

    Cenník pobytu počas Silvestra Vám poskytneme na vyžiadanie. Silvestrovský pobyt obsahuje aj slávnostnú večeru a silvestrovskú zábavu v novej spoločenskej miestnosti (pobyt mininálne na 3 noci).

    Pension Motýľ are the ideal place with the combination of hiking, skiing (Jasná Malinô brdo) and relax in the thermal aqua parks Bešeňová, Tatralandia or Spa Lúčky.
    Our gests can buy the tickets to Bešeňová with 15% discount and also to the Spa Lúčky 30% discount.


    The pension is located in beautiful and quiet surrounding of Liptovská Teplá, near Liptovská Mara. The pension has an area with playground for children and trampolines.
    The pension has 15 rooms, one suite and a monitored free parking. The guests will be accommodated in spacious rooms equipped with TV, WiFi and a library. All of the rooms have a balcony or a big terrace. The rooms on the ground floor have the door to the garden with their own sitting area. Our restaurant offers breakfast, half board and full board. Furthermore, in the menu you can find all sorts of traditional food, specialties and great pizza.

    Our wellness offer has widened its service and has now a heated swimming pool with cross current, opened from April until November. The guests of the wellness can also use the sauna which has the option of switching from steam to dry sauna. There is also an infra sauna with the radiators of the highest quality. Our recommendation is relaxing in the Jacuzzi after the saunas.
    In the new facility you can also find a relaxing room where you can take a break from the professional massages, which are also something our wellness offers.
    our guests can rent cross bicycles or scooters for grown-ups. Of course some of you may prefer hiking through this attractive area.

    The nearest tourist attractions may include hiking trips to Veľký Choč, Liptov Castle or Prosiecka and Kvačianska Valley. Moreover, our guests can go on hiking tours to the Low, West and High Tatra Mountains. However, the biggest attraction is the thermal water parks, which are very close.

Price list: at www.penzionmotyl.sk.

    Nowy pensjonat Motyl niedaleko Liptovskiej Mary przy aquaparkach termalnych Bešeňová i Tatralandia.

    Ciekawą ofertą jest nasze własne centrum odnowy biologicznej czyly wellness, gdzie moźna wypocząć za pośrednictwem różnych rodzajów saun, okładów, termicznych i jacuzzi. Oprócz miesiąców zimowych, naszi goście mogą korzystać z nowego podgrzewanego basenu z rozsuwanym dachem i przeciwprądem.
    Do dyspozycji jest wypożyczalnia rowerów, plac zabaw dla dzieci, ogromna trampolina oraz łyżworolki. Część pensjonatu stanowi restauracja z przyjemną atmosferą i doskonałą kuchnią. Oczywistym faktem jest przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do naszych gości.
    Naszą ofertę uzupełnia przestronny salon z kominkiem, który jest idealnym miejscem na urządzanie uroczystości rodzinnych, seminariów i spotkań biznesowych.

    Pensjonat Motyl położony jest w ciche miejsce w Liptovskej Teplej i bliskość przepięknej przyrodniczej scenerii gwarantuję relaks oraz wiele niezapomnianych przeżyć. Najbliższymi celami turystycznymi mogą być wyprawi na Veľký Choč (Wielki Chocz), Liptovký hrad (Liptowski zamek) czy wycieczki do Prosieckej i Kvačianskej doliny (Prosieckiej i Kwacziańskiej doliny).
    W zasięgu jest wiele tras w Niskich, Zachodnich czy Wysokich Tatrach. Jednak największym magnesem są położone w bezpośredniej bliskości aquaparki termalne.
    Mamy nadzieję, że każdy doceni pięknie wyposażony pensjonat, przyjemną atmosfere, indywidualne podejście i doskonałą kuchnie.

Cenník: na www.penzionmotyl.sk.


webmaster