Ubytovanie Pri hrade    Liptovský Hrádok


MOBIL: ++421-905-859296
++421-905-656369
EMAIL: roman.beno@atlas.sk
WWW: www.nizketatry.sk/prihrade/
GPS: N 49.046255°
E 19.735635°
ADRESA: ČSA 395
033 01 Liptovský Hrádok

    Možnosť usporiadania kondičných pobytov pre kolektívy pod dohľadom certifikovaných trénerov.
    Možnosť využitia kúpacej kade po dohode s majiteľom.


    Ubytovanie Pri hrade sa nachádza v novom dome v meste Liptovský Hrádok a má krásny výhľad na večer osvetlený hrad Grand Castle Liptovský Hrádok.
    Svojou polohou je vynikajúcim východiskovým miestom na túry, lyžovačky, poznávacie výlety do okolia Liptova, Čertovice, Vysokých a Nízkych Tatier. Dom sa nachádza v tichom prostredí, v blízkosti hradu a lesa kde sú v zime dobré podmienky na bežecké lyžovanie, v lete na cykloturistiku. V tesnej blízkosti domu tečie rieka Belá, kde je možné rybárčiť, alebo cez sezónu prevádzkovať tradičný rafting.
    Z objektu je možné podnikať výlety na termálne kúpaliská Liptovský Ján (8 km), Aquapark Tatralandia (12 km), Bešeňová (25 km) a priehradu Liptovská Mara.

Popis objektu (21 lôžok + 2 prístelky):
    - apartmán mezonetového typu: 5-lôžková izba, 2-lôžková izba, FTV, rádio, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, vybavenou kuchynskou časťou (elektrická dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, MV rúra, rýchlovarná kanvica) (1/5, 1/2)
    - apartmán mezonetového typu: 2-lôžková izba s dvoma prístelkami (rozkladací gauč), 3-lôžková izba, FTV, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, vybavenou kuchynskou časťou (elektrická dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, MV rúra, rýchlovarná kanvica) (1/2+2, 1/3)
    - 1 samostatná izba s krbom, FTV, vybavenou kuchynskou časťou (elektrický varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4)
    - 1 samostatná izba s FTV, vybavenou kuchynskou časťou (elektrický varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/5)
    - spoločenská miestnosť s krbom
    - altánok so záhradným posedením, gril
    - možnosť využitia kúpacej kade po dohode s majiteľom
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
    - ústredné kúrenie, celoročná prevádzka

    Objekt sa nachádza v tichej časti mesta pri rieke Belá a je vhodný pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame 20% zľavu na rafting s inštruktorom (požičanie výstroje - neoprén, záchranná vesta, prilba, doprava na začiatok splavu), pomoc pri zabezpečení rybárskeho lístka, plánovaní túr a výletov do okolia a cykloturistiky.

CENNÍK UBYTOVANIA:
    v letnom období od 8 € /osoba /noc - týždenný pobyt
    v zimnom období od 9 € /osoba /noc - týždenný pobyt
    krátky pobyt od 10 € /osoba /noc
    celý objekt od 150 € /noc

    Mimo sezóny dohodou.
    V cene nie je zahrnutý rekreačný poplatok 0,50 € /dospelá osoba /noc.
    Deťom do 10 rokov a pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.


webmaster