Ubytovanie Pri zvonici    Demänová


MOBIL: ++421-903-343593
EMAIL: karold@nextra.sk
WWW: www.nizketatry.sk/prizvonici/
GPS: N 49.060542°
E 19.580421°
ADRESA: Dlhá 149
031 01 Demänová

    Ubytovanie Pri zvonici sa nachádza v obci Demänová v podhorí Nízkych Tatier v blízkosti turistického strediska Demänovská dolina-Jasná. V lete je možnosť peších túr v Nízkych Tatrách (Demänovská dolina, Chopok, Ďumbier), kúpanie v termálnych kúpaliskách Aquapark Tatralandia (5 km), Bešeňová (15 km), Liptovský Ján (10 km) a návšteva priehrady Liptovská Mara.
    V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Jasná (9 km), Pavčina Lehota (3 km), Závažná Poruba (7 km) a Liptovský Ján (10 km).
    Objekt je vhodným východiskom na návštevu Demänovskej jaskyne slobody, Demänovskej ľadovej jaskyne a na poznávanie historických pamiatok Liptova (drevený artikulárny kostol Svätý Kríž, pamiatka UNESCO Vlkolínec, skanzen Pribylina).

Popis objektu (13 lôžok + 2 prístelky):
    - 5 samostatných izieb s posedením, TV-SAT, minikuchynkou a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4, 1/3, 2/2+1, 1/2)
    - spoločenská miestnosť s terasou, posedením, TV-SAT, krbom a vybavenou kuchynskou časťou (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom

Ubytovaným hosťom ponúkame:
    - bezplatné WiFi pripojenie na internet
    - posedenie s ohniskom a grilom
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Potraviny 300 m. Autobus 300 m.

    Ubytovanie je vhodné pre väčšie skupiny ľudí.

    Cena ubytovania za osobu na noc v letnom období od 13 € a v zimnom období od 14 € (cena závisí od počtu osôb a dĺžky pobytu).
    Silvester 18 € za osobu na noc.
    Rekreačný poplatok 1 € za osobu na deň.

    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
    Deťom do 10 rokov a pri väčšom počte osôb poskytujeme zľavy.


webmaster