Wellness hotel Repiská    Demänovská dolina (Jasná)


MOBIL: ++421-918-777024
EMAIL: repiska@repiska.sk
WWW: www.nizketatry.sk/repiska/
GPS: N 48.990387°
E 19.576129°
ADRESA: Demänovská Dolina 31
031 01 Liptovský Mikuláš

    Hotel poskytuje komplexnú ponuku služieb počas celého roka. V ponuke ubytovania je k dispozícii 52 dvojlôžkových izieb s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek s vlastným sociálnym zariadením, telefónom a farebným televízorom so satelitným príjmom programov. Izby s balkónom ponúkajú hosťom hotela krásny výhľad na Chopok.
    Špeciality hotelovej kuchyne môžu hostia vychutnávať v reštaurácii, ku ktorej patrí letná terasa s nádherným výhľadom na podtatranskú prírodu, kde sa organizujú večere pri grile.
    Príjemné posedenie ponúka Lobby bar s terasou pri recepcii hotela. Celý hotel je pokrytý bezdrôtových šírením internetového signálu WiFi. V priestoroch hotela sú hosťom k dispozícii rôzne zábavno-spoločenské hry.

    Pýchou hotela je novozrekonštruované wellness centrum s balneoterapiou a saunovým svetom. Súčasťou balneoterapie je relaxačný bazén s vodnými atrakciami, protiprúdom a terasou s výhľadom na Chopok, vedľa ktorého sa nachádza whirpool s morskou vodou. V saunovom svete môžu hostia zrelaxovať vo fínskej saune, sanáriu, resp. parnej saune, využiť môžu sprchu „Zážitok“ a oddýchnuť v oddychovej miestnosti. Novinkou je terapia kyslíkom - oxygenoterapia. V ponuke je široká škála masáží a zábalov. Pre aktívnejší oddych ponúkame tenisový kurt s umelým povrchom alebo kvalitne vybavené fitness centrum.

    Na organizovanie konferencií, seminárov, prezentácií, pracovných a firemných stretnutí má hotel k dispozícii kongresovú miestnosť pre 100 osôb - kino sedenie s audiovizuálnou technikou a školiacu miestnosť pre 20 osôb vhodnú pre jazykové kurzy. Súčasťou hotela je podzemná garáž a parkovisko monitorované kamerovým systémom.

    Prekrásne okolie ponúka po celý rok dostatok príležitostí na športové vyžitie, lyžovanie, plávanie, turistiku, horskú cyklistiku, paragliding, rybárčenie, vodné športy. Na spestrenie pobytu možno navštíviť kultúrne a historické pamiatky Liptova.

Objavte čaro Wellness hotela Repiská. Tešíme sa na Vás.


    The hotel provides its guests with a complete range of services year round. New comfortable, two-bedded rooms with private bathroom, television, phone and fridge are available for accomodation. At the hotel restaurant guests can enjoy culinary delights while relaxing on the summer terrace that overlooks the spectacular Tatras scenery.
    Enjoyable entertainment offer the day-bar with a billiardtable or the darts and the disco-bar with a wide selection of drinks. During the day provides it´s services the LOBBY BAR at the reception, where you can taste good coffe or another kind of drins. There is posible to use WI-FI connection of your own NTB in this room.

    The hoteľs pride is a new, high-quality wellness centre with three kinds of saunas, a swimming pool, hydro-massage and massage. Fitness rooms and tennis court with artificial grass-surface offer guests a more active form of relaxation.

    The hotel also provides a congress hall for 100 people with the most modern audio-visual equipment, where conferences, seminars, presentations, workshops and business meetings can be organized. A banquet room for 14 people and a training room for 20 people, suitable for language courses, are also available. There are also underground garages and a guarded car park.

    Beautiful surroundings throughout the year offer opportunities for sports: skiing, swimming, hiking, moutain biking, paragliding, fishing and water sports. To make the stay in the hotel more varied, guests can visit cultural and historical sights of the Liptov Region.

Come and experience the magic of the Repiská Hotel. We look forward to your visit.


    Goście hotelowi otrzymują pełną gamę świadczeń przez cały rok. Zakwaterownie jest w wyremontowanych, dwuosobowych pokojach, z tv, telefonem i lodówką.
    Specjalności hotelowej kuchni goście mogą otrzymać w restauracji, która posiada letni taras z panoramą na tatrzańską przyrodę, i na którym latem organizuje się spotkania przy grillu.
    W ciągu dnia gości zaprasza dzienny bar z bilardowym stołem i grą w lotki.
    Wieczorem do dyspozycji jest bar nocny z dyskoteką. W ciągu dnia w recepcii czynny jest Lobby bar, gdzie goście mogą odprężyć się przy filiżance kawy lub wybrać inny napój z naszej bogatej oferty. Ponadto, w recepcji i Lobby barze, hotelowi goście mogą za pośrednictwem własnych laptopów bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu (WI-FI).

    Dumą hotelu jest nowe centrum relaksacyjne, które stanowią: basen, trzy rodzaje saun: fińska, kabina parowa i infrasauna, oraz hydromasaże i masaże klasyczne. Dla amatorów aktywnego wypoczynku jest tenisowy kort ze sztuczną nawierzchnią oraz fitness.

    W hotelu można organizować konferencje, seminaria, prezentacje, spotkania firmowe. Do tego celu służą: sala konferencyjna na 100 osób z pełnym wyposażeniem audiowizualnym, sala bankietowa dla 14 osób, sala szkoleniowa dla 20 osób przystosowana do nauki języków.
    Hotel posiada podziemne garaże i dozorowany parking.

    Urokliwe okolice dostarczają przez cały rok warunków do uprawiania: narciarstwa, pływania, turystyki pieszej, rowerowej, paraglidingu, wędkarstwa, sportów wodnych.

Godne polecenia są również zabytki i atrakcje kulturalne regionu Liptov.webmaster