Privat U Staroňa    Liptovský Ján


MOBIL: ++421-905-622155
++421-905-843268
EMAIL: tatra-impex@stonline.sk
WWW: www.staron.yasky.sk
www.nizketatry.sk/ustarona/
GPS: N 49.045868°
E 19.675559°
ADRESA: 032 03 Liptovský Ján 270

    Privat u Staroňa sa nachádza v Nízkych Tatrách v srdci Liptova v obci Liptovský Ján, ktorá je vzdialená od Liptovského Mikuláša 7 km. Obec je známa predovšetkým svojimi termálnymi prameňmi s liečivými účinkami (pohybové a zažívacie ústrojenstvo, kožné choroby).
    V lete je možnosť peších túr do Nízkych Tatier (Poludnica, Ďumbier), cykloturistiky a kúpania na krytom a otvorených termálných kúpaliskách.
    V zimnej sezóne je možnosť lyžovania na lyžiarskych vlekoch priamo v obci a v lyžiarskych strediskách Závažná Poruba, Demänovská dolina Chopok-Jasná, Čertovica a vo Vysokých Tatrách.
    Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Liptova a Spiša (Svätý Kríž, Levoča, Spišský hrad), jaskýň, celoročne otvorených termálnych kúpalísk Aquapark Tatralandia a Bešeňová a vodnej nádrže Liptovská Mara.

    Ubytovacie zariadenie má samostatný vchod a svojim návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v dvoch kompletne zariadených izbách s TV. Izby sú 2-posteľové s možnosťou prístelky. Kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC je spoločná. K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom.
    Po dohode je možné zabezpečiť stravovanie formou polpenzie, alebo aj plnej penzie priamo na priváte. V blízkosti sa nachádza reštauračné zariadenie, v ktorom je taktiež možné zabezpečiť stravovanie.
    Celý objekt je uzavretý s vlastným parkoviskom. Súčasťou záhrady je ohnisko s dreveným prístreškom pre spoločné posedenie a grilovanie. Ubytovanie je navrhované a riešené tak, aby vytvorilo príjemné prostredie pre rodinnú rekreáciu.

    Cena ubytovania za objekt na noc v sezóne od 10 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pri pobytoch dlhších ako 7 dní a pri obsadení celého objektu poskytujeme výrazné zľavy.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Liptovskej izbe a Drevenici U Staroňa v Liptovskej Kokave.


webmaster