Penzión Via Mara    Liptovská Ondrašová


TELEFÓN: ++421-44-5526210
MOBIL: ++421-905-270007
EMAIL: bed@bed.sk
WWW: www.viamara.sk
www.nizketatry.sk/viamara/
GPS: N 49.094869°
E 19.589272°
ADRESA: J. Matúšku 120
031 05 Liptovská Ondrašová

    Maximálny počet osôb: 60

    UBYTOVANIE LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - ak hľadáte prijemné ubytovanie na Slovensku za skvelé ceny, navštívte rodinný penzión VIA MARA, ktorý ponúka vybavené Apartmány a štúdiá VIA MARA pro rodinnú dovolenku, pre páry, ale aj pre služobné cesty a pracovné stretnutia.
    Ak ste sa rozhodli pre dovolenku v regione LIPTOV, v meste LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, nedaleko obľúbených stredísk TATRALANDIA alebo JASNÁ-CHOPOK a hľadáte penzion, Liptov alebo ubytovanie, Apartmány a študiá VIA MARA - to je správna voľba a výborná lokalita pre odpočinok. Ak chcete navštíviť aquapark TATRALANDIA, tak naše ubytovanie - penzion VIA MARA Liptovský Mikuláš sa nachádza len 1200 m od aquaparku. Lyžiarske stredisko JASNÁ je vzdialené len 13 km od nás, v ponuke je bezplatný ski bus so zastávkou (Liptovský Mikuláš, Liptovská Ondrašová) priamo pri penzióne VIA MARA. Priehrada LIPTOVSKÁ MARA je vzdialená 500 m. Z penziónu VIA MARA je krásny výhľad na Západné a Vysoké TATRY.
    Penzion VIA MARA ponúka vhodný relax pre rodiny s detmi či manželské páry, ale aj pre skupiny po celý rok. Sauna, spoločenská miestnosť s krbom, parkovisko v uzavretom objekte, vonkajšie posedenie pri krbe a príjemné priateľské prostredie penziónu VIA MARA Vás presvedčí, že Apartmány a štúdiá VIA MARA - to nie je len ubytovanie...

    Penzión ponúka spolu 14 apartmánov, štúdií a izieb. Každá izba má TV, satelit a WiFi internet. Všetky izby sú dvojlôžkové s možnosťou prísteliek.
    Každá izba (štúdio) má vlastný kuchynský kút a sociálne zariadenie. Každá kuchynka má aj varič, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a kuchynský drez. Samozrejmosťou je riad, príbory a doplnkové vybavenie.
    Všetky izby sú vymaľované sviežimi farbami a vybavené moderným nábytkom.

    Max. occupation: 60

    ACCOMMODATION LIPTOVSKY MIKULAS - if you are looking for comfortable accomodation in Slovakia at great prices , visit VIA MARA family guest house , which offers fully furnished apartmens ans studios VIA MARA for a family holiday, for couples and for business trips and meetings.
    If you decided to spend vacation in LIPTOV region, in LIPTOVSKY MIKULAS, near the popular resorts TATRALANDIA or JASNA-CHOPOK, and you are looking for accommodation in Liptov region or accommodation near Tatralandia, Apartments and studios VIA MARA - this is the right choice and excellent location to relax. If you want to visit Aquapark , our accommodation - guest house (pension) VIA MARA Liptovsky Mikulas is located just 1200 m from the water park. JASNA ski resort is only 13 km away from us, during the winter a free ski bus with a stop (Liptovsky Mikulas, Ondrasova) at the guest house VIA MARA . Dam LIPTOVSKÁ MARA is 500 meters from our guest house. From the object VIA MARA is a beautiful view of the mountains West and High TATRAS.
    The guest house VIA MARA offers a suitable relaxation for families or couples, but also for groups throughout the year. Sauna, lounge with fireplace, parking in a closed grounds, outdoor seating with a fireplace and a welcoming environment family guest house VIA MARA will convince you that the apartments and studios VIA MARA - it´s not only accommodation...

    The guest house offers a total of 14 apartments, studios and rooms. Each room has satellite TV and wi-fi internet. All rooms are double rooms with extra beds.
    Each room (studio) has its own kitchenette and bathroom. Every kitchen has a stove, microwave oven, kettle, fridge and kitchen sink. Of course there are dishes, cutlery and ancillary equipment.
    All rooms are painted with vivid colors and modern furniture.

    Maks. ilość osób: 60

    ZAKWATEROWANIE Liptowski Mikulasz - jeśli szukasz komfortowego zakwaterowania na Słowacji w korzystnych cenach, odwiedź rodzinny pensjonat VIA MARA, który oferuje w pełni wyposażone apartamenty typu studio, odpowiedny na rodzinne wakacje, dla par i dla biznesu i spotkań grupowych.
    Jeśli zdecydowałeś się na wakacje w regionie Liptov, w Liptovskim Mikulaszu, w pobliżu popularnych miejscowości TATRALANDIA lub JASNA-CHOPOK i szukasz noclegi na Liptowie lub zakwaterowania Tatralandia, zakwaterowanie w Apartamentach i studiach VIA MARA - to dobry wybór i doskonała lokalizacja na relaks. Jeśli chcesz odwiedzić Aquapark, nasze noclegi - pensjonat VIA MARA Liptowski Mikulasz znajduje się w odległości 1200 m od parku wodnego TATRALANDIA. Ośrodek narciarski JASNA znajduje się w odległości 13 km od nas, w ofercie bezpłatny autobus dla narciarzy z przystanku (Liptovsky Mikulas, Ondrašová) bezpośrednio przy pensjonacie VIA MARA. Zapora LIPTOVSKÁ MARA znajduje się 500 metrów od obiektu. Z pensjonatu VIA MARA jest piękny widok na Zachódnie i Wysokie TATRY.
    Penzion Via Mara oferuje odpowiedni relaks dla rodzin lub par, ale także dla grup przez cały rok. Sauna, salon z kominkiem, parking w zamkniętym budynku, siedzenia na zewnątrz z kominkiem i ładne przyjazne środowisko VIA MARA przekona cię, że pensjonat VIA MARA - to nie tylko noclegi...

    Pensjonat oferuje w sumie 14 mieszkań typu studio i pokoi. Każdy pokój posiada telewizję satelitarną oraz Wi-Fi internet. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z możliwością dostawki.
    Każdy pokój (studio) ma własną łazienką i aneks kuchenny. Każda kuchnia ma kuchenkę, mikrofalówkę, czajnik, lodówka i zlewozmywak. Oczywiście są naczynia, sztućce i urządzenia pomocnicze.
    Wszystkie pokoje są pomalowane w żywych kolorach i nowoczesnych mebli.


webmaster