Penzión v stráni    Mýto pod Ďumbierom


MOBIL: ++421-904-102411
++421-904-990741
EMAIL: myto@domcekvstrani.sk
WWW: www.penzionvstrani.sk
www.nizketatry.sk/vstrani/
GPS: N 48.848553°
E 19.628164°
ADRESA: 976 44 Mýto pod Ďumbierom 320

    Penzión je novovybudovaný komplex stavieb situovaný v krásnom prostredí Nízkych Tatier v horskej obci Mýto pod Ďumbierom s celoročnou prevádzkou. V okolí penziónu sa nachádza lyžiarske stredisko Mýto ski centrum s novovybudovanou sedačkou (400 m), Ski Jasná Chopok Juh (10 km), Tále ski centrum (5 km), Čertovica (10 km), ako aj bežecké trate v Osrblí. V letnom období je poloha objektu ideálna pre turistiku v Nízkych Tatrách (Ďumbier, Chopok).
    Medzi najznámejšie a verejnosti prístupné jaskyne v okolí patria Bystrianska jaskyňa a Jaskyňa mŕtvych netopierov v masíve Ďumbiera. V neďalekých Táľoch sa nachádza prvé 18 jamkové golfové ihrisko Gray Bear Tále a prírodné kúpalisko.

POPIS OBJEKTU: Ponúkame ubytovanie v troch variantách.
    - Ubytovanie v penzióne, kde je k dispozícii 5 dvojlôžkových, štýlovo zariadených izieb, z toho 2 s možnosťou príležitostného lôžka. Všetky izby sú vybavené s vlastným hygienickým zariadením, chladničkou, TV/SAT, rádiom.
    - Ubytovanie v apartmáne, ktorý sa nachádza v samostatnom objekte (vchod z bočnej strany penziónu) a pozostáva z kuchynského kúta s vybavením (elektrický sporák, mikrovlnka, chladnička) spojený s obývacou izbou, spálne a sociálneho zariadenia, TV/SAT, rádio. Počet lôžok: 2 pevné + 2 príležitostné lôžka.
    - Ubytovanie v chalupe pre 6 osôb v troch dvojposteľových izbách s možnosťou dvoch príležitostných lôžok. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC je spoločná. Súčasťou je kuchyňa s kompletným vybavením (chladnička, plynový sporák, mikrovlnka). Jedálenský kút je spojený s obývacou izbou, v ktorej je umiestnený krb, TV/SAT.

    Ubytovaným hosťom poskytujeme raňajky.
    K dispozícii je altánok s krbom a detské ihrisko.

Cenník ubytovania:
   

Cenník stravovania:
    - raňajky 9 €
    - detská porcia 5 €

    PENSION IN THE HILLSIDE
    Pension “v stráni“ (meaning In the Hillside) is a recreational complex of buildings situated in beautiful surroundings of Low Tatras in the mountain village Mýto pod Ďumbierom lying on the foothill of both Ďumbier mountain peak and Chopok mountain peak. The picturesque environment and surrounding nature create unique conditions for rest and relaxation.
    In the surroundings we can find Ski resort Myto (400 m), Ski Jasna Chopok juh (10 km), Tale ski centrum (5 km), Grey Bear golf course in Tale (7 km), Bystrá Cave (3 km), Cave of the death bats (10 km), hiking in the Low Tatras.

ACCOMODATION DESCRIPTION: We offer three types of the accomodation.
    - The cottage offers accomodation for up to 5 persons in two double rooms with the possibility of two additional beds. There is a bathroom with a shower stall and a toilet shared between the rooms and fully equiped kitchen with a fridge, gas cooker, microwave and a coffee maker. Dinning room is connected with living room with a fire place, TV/SAT and CD player. Heating is provided by hot-air fire place.
    - Accommodation in the pension includes 5 double-bed rooms stylishly furnished. Additional beds are available in three rooms. Each room has its own bathroom, fridge, TV/SAT and radio.
    - The apartment has its own bedroom, fully equipped kitchen (gas cooker, fridge, and microwave) connected with the dinning room with two additional beds and a bathroom.

    We provide breakfast to accommodated guests.
    There is a gazebo with a fireplace and a children’s playground.

    Pensjonat w Strani to nowy obiekt usytuowany w przepięknym środowisku Tatr Niżnych.
    Malownicze środowisko i natura w okolicy stwarzają świetne warunki do wypoczynku i rekreacji.

ATRAKCJE:
    - Znane ośrodki narciarskie: MÝTO ski centrum, TÁLE ski centrum, JASNÁ Chopok
    - trasy do uprawniania narciarstwa biegowego OSRBLIE, gdzie odbywają się międzynarodowe imprezy biatlonowe
    - 18 dołowe pole golfowe GREY BEAR - Tále
    - turystyka wysokogórska w Tatrach Niżnych (Nízkych Tatrách)
    - AJAX farma z możliwością jazdy konnej
    - Wspinanie w skałach
    - Jaskinia Bystra i Jaskinia Martwych Nietoperzy (Jaskyňa Bystrá a Jaskyňa mŕtvych netopierov)
    - Trasy rowerowe
    - Jazda historyczną Kolejką Czarnogórską (Čiernohorská železnička)
    - spływ rzeką Hron
    - rybołówstwo
    - myślistwo

ZAKWATEROWANIE: Oferujemy 3 standardy zakwaterowania.
    - Zakwaterowanie w pensjonacie 5 stylowo wyposażonych pokoi dwuosobowych, z tego dwa z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje wyposażone są w własny węzeł sanitarny, TV/SAT, radio.
    - Zakwaterowanie w apartamencie Samodzielny obiekt posiadający sypialnię, pokój gościnny połączony z kątem kuchennym, własny węzeł sanitarny, TV/SAT, radio. Cena apartamentu obejmuje cztery łóżka.
    - Zakwaterowanie w domku Samodzielny obiekt dla 6 aż 8 osób, w którym znajdują się trzy pokoje dwuosobowe z możliwością 2 dostawek, kuchnia z kątem jadalnym połączona z pokojem gościnnym i kominkiem, węzeł sanitarny, TV/SAT.

    Zakwaterowanym gościom zapewniamy śniadania.
    Na terenie obiektu znajduje się altana z kominkiem i plac zabaw dla dzieci.


webmaster